rolmops en el adobo picante aromático

Lisner
55
5rolmops en el adobo picante aromático
410rolmops en el adobo picante aromático
rolmops en el adobo picante aromáticorolmops en el adobo picante aromático
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-02

pojemność

cena za kilogram

37,25 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344101447

5900344101447

precio: 14,90 zł

14.90 PLN 2026-11-02 NewCondition
Lisner rolmops en el adobo picante Lisner rolmops en el adobo picante
aromático 400 g
36,53zł/kg

precio: 14,61 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-27
Lisner rolmops en el adobo picante Lisner rolmops en el adobo picante
aromático 400 g
37,25zł/kg

precio: 14,90 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-11-02
rolmopsy 45 % [marynowane płaty ze śledzia atlantyckiego 36 % (Clupea harengus) (śledź, sól, regulator kwasowości: kwas octowy), ogórek konserwowy 9 %], woda, cebula marynowana, marchew gotowana, cukier, ocet spirytusowy, sól, papryka czerwona konserwowa, ziarna gorczycy, naturalne aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu po odsączeniu:
Wartość energetyczna:552 kJ / 132 kcal
Tłuszcz:8,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:1,6 g
Węglowodany:5,6 g
w tym cukry:5,5 g
Białko:9,2 g
Sól:2,6 g
Możliwe naturalne odchylenia

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Ryba : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
dzika ryba
marca:Lisner
Nombre del producto regulado legalmente:Rolmopsy - marynowane płaty śledziowe ze skórą, zwinięte z ogórkiem, spięte patyczkami, w zalewie octowej.
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +7 °C. Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Dirección de devolución:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.

  • 2021-09-23 17:57:045



Lisner Lisner Bismarck Arenque en Lisner Lisner Bismarck Arenque en
rodajas en vinagre aromático y especias 400 g
36,53zł/kg

precio: 14,61 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-11-20
Seko Seko Bismarck Płaty Seko Seko Bismarck Płaty
śledziowe 400 g
33,03zł/kg

precio: 13,21 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-12-09
Lisner Lisner
fecha de caducidad 2026-10-31
Lisner Filetes de arenque Rural en Lisner Filetes de arenque Rural en
aceite con cebolla 600 g
36,65zł/kg

precio: 21,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2026-11-22
Rafa Filetes de arenques cuecen en Rafa Filetes de arenques cuecen en
vinagre 1 kg

precio: 21,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-11-03
MK Sprates MK ahumados en aceite MK Sprates MK ahumados en aceite
250 g
54,56zł/kg

precio: 13,64 zł

PLN
1
36
fecha de caducidad 2030-06-09
la BIO IDEA Anchoas La Bio Idea la BIO IDEA Anchoas La Bio Idea
Anchois en aceite de oliva virgen extra BIO 78 g
309,62zł/kg

precio: 24,15 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-09-17
Lisner arenque en salsa de crema Lisner arenque en salsa de crema
300 g
37,53zł/kg

precio: 11,26 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-11-11
Lisner filetes de arenque en salsa Lisner filetes de arenque en salsa
de mostaza 300 g
38,07zł/kg

precio: 11,42 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-25
Lisner Filetes de arenques en Lisner Filetes de arenques en
salsa de eneldo 280 g
40,79zł/kg

precio: 11,42 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-11-11
Lisner pasta pastella y sándwich Lisner pasta pastella y sándwich
de huevo con cebollino 80 g
54,75zł/kg

precio: 4,38 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-11-09
Lisner sándwich de pasta pastella Lisner sándwich de pasta pastella
con salmón con cebollino 80 g
53,25zł/kg

precio: 4,26 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-11-03
Lisner arenque en salsa de yogur Lisner arenque en salsa de yogur
fecha de caducidad 2026-11-05
Lisner Filetes de arenques en Lisner Filetes de arenques en
salsa de eneldo 170 g
46,12zł/kg

precio: 7,84 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-11-20
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5