Seko
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-09

pojemność

cena za kilogram

33,03 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902353002807

5902353002807

precio: 13,21 zł

13.21 PLN 2026-12-09 NewCondition
Płaty ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus), woda, cukier, sól, cebula, regulatory kwasowości: kwas octowy, kwas mlekowy, ocet spirytusowy, papryka, gorczyca, ekstrakty przypraw, aromaty, substancje słodzące: sacharyny, acesulfam K, przeciwutleniacze: kwas askorbinowy, kwas cytrynowy
Lisner rolmops en el adobo picante Lisner rolmops en el adobo picante
aromático 400 g
36,53zł/kg

precio: 14,61 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-27
Lisner Lisner Bismarck Arenque en Lisner Lisner Bismarck Arenque en
rodajas en vinagre aromático y especias 400 g
36,53zł/kg

precio: 14,61 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-11-20
Lisner Lisner
fecha de caducidad 2026-10-31
Lisner Filetes de arenque Rural en Lisner Filetes de arenque Rural en
aceite con cebolla 600 g
36,65zł/kg

precio: 21,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2026-11-22
Rafa Filetes de arenques cuecen en Rafa Filetes de arenques cuecen en
vinagre 1 kg

precio: 21,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-11-03
MK Sprates MK ahumados en aceite MK Sprates MK ahumados en aceite
250 g
54,56zł/kg

precio: 13,64 zł

PLN
1
36
fecha de caducidad 2030-06-09
Seko Seko Ryba po Grecku Seko Seko Ryba po Grecku
ze śledziem 500 g
30,30zł/kg

precio: 15,15 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-11-19
Seko Seko Ryba po grecku Seko Seko Ryba po grecku
fecha de caducidad 2026-10-24
Seko Seko Płaty śledziowe Seko Seko Płaty śledziowe
opiekane 800 g
21,53zł/kg

precio: 17,22 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2026-11-06
Seko Seko Ryba z warzywami Seko Seko Ryba z warzywami
w galarecie 200 g
48,30zł/kg

precio: 9,66 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2026-10-31
Seko Seko Makrela z warzywami Seko Seko Makrela z warzywami
200 g
59,95zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-11-17
Seko Seko Ryba po grecku Seko Seko Ryba po grecku
fecha de caducidad
2026-11-28
Seko Seko Koreczki śledziowe Seko Seko Koreczki śledziowe
220 g
50,77zł/kg

precio: 11,17 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2026-12-08
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5