puré con pepinos encurtidos

Rolnik
49puré con pepinos encurtidos
puré con pepinos encurtidospuré con pepinos encurtidos
masa netto

masa netto

315 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-06-03

pojemność

cena za kilogram

14,57 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919001554

5900919001554

precio: 4,59 zł

4.59 PLN 2028-06-03 NewCondition
ogórki kwaszone przetarte
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna 49 kJ
Wartość energetyczna 12 kcal
Tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g
Węglowodany 1,4 g
w tym cukry 0 g
Białko 1 g
Sól 1,8 g

Rolnik
Nombre del producto regulado legalmente:Przecier z ogórków kwaszonych. Produkt pasteryzowany.
Otra información:Pojemność opakowania 315 ml
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:Wyprodukowano dla: Firma Handlowa Rolnik Sp. Jawna ul. Przelotowa 7 43-190 Mikołów
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 9 ocen.




    Bio Food Pepinos encurtidos sin Bio Food Pepinos encurtidos sin
    gluten Bio Food 280 g
    27,75zł/kg

    precio: 7,77 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-05-13
    Hektor puré de Hektor con chips Hektor puré de Hektor con chips
    de pepinos en vinagre 300 g
    14,00zł/kg

    precio: 4,20 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Orzeł Polska Puré de pepino Orzeł Polska Puré de pepino
    Orzeł Polska 280 g
    17,82zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    BIO
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznickie Pola Natury 800 g
    15,15zł/kg

    precio: 12,12 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad
    2026-11-30
    Krakus concentrado de sopa de Krakus concentrado de sopa de
    remolacha roja 300 ml
    24,67zł/l

    precio: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Podravka mousse de tomate Podravka mousse de tomate
    500 g
    8,70zł/kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2029-05-05
    Bio Food Puré de tomate sin Bio Food Puré de tomate sin
    gluten Bio Food BIO 500 ml
    19,98zł/l

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-03-14
    Rolnik Mini maíz prima en la Rolnik Mini maíz prima en la
    mazorca 314 ml
    37,71zł/l

    precio: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-02-11
    Rolnik Todo agricultor Blueberry Rolnik Todo agricultor Blueberry
    fecha de caducidad
    2028-02-28
    Rolnik chucrut Rolnik chucrut
    850 g
    8,53zł/kg

    precio: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-04-11
    Rolnik remolacha rallada Rolnik remolacha rallada
    350 g
    14,26zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-02-20
    Rolnik pimientos , enlatados Rolnik pimientos , enlatados
    650 g
    14,52zł/kg

    precio: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-02-13
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Rolnik rábano picante rallado Rolnik rábano picante rallado
    fecha de caducidad 2026-11-10
    Rolnik acedera en escabeche Rolnik acedera en escabeche
    315 ml
    17,27zł/l

    precio: 5,44 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5