puré de Hektor con chips de pepinos en vinagre

Hektor
55
gotowe starte ogorki do zupy puré de Hektor con chips de pepinos en vinagre
48puré de Hektor con chips de pepinos en vinagre
puré de Hektor con chips de pepinos en vinagrepuré de Hektor con chips de pepinos en vinagre
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

14,00 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000666

5904747000666

precio: 4,20 zł

comprar 10 szt. para 4.14 zł/szt
4.20 PLN 2027-01-30 NewCondition
Hektor puré de Hektor con chips Hektor puré de Hektor con chips
de pepinos en vinagre 300 g
14,70zł/kg

precio: 4,41 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-10-30

Ogórki kiszone, marchewka, sól, przyprawy smakowe.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Anna , 2019-06-10 17:39:06gotowe starte ogorki do zupy



Krakus concentrado de sopa de Krakus concentrado de sopa de
remolacha roja 300 ml
24,67zł/l

precio: 7,40 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-10-30
Orzeł Polska Concentrado de Orzeł Polska Concentrado de
Borscht Rojo de Águila Polaca 300 ml
29,97zł/l

precio: 8,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-30
Jongga Kimchi classic Jongga Kimchi classic
300 g
39,97zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2026-12-10
Rolnik puré con pepinos Rolnik puré con pepinos
encurtidos 315 g
14,57zł/kg

precio: 4,59 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-06-03
Bio Food Pepinos encurtidos sin Bio Food Pepinos encurtidos sin
gluten Bio Food 280 g
27,75zł/kg

precio: 7,77 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-05-13
Orzeł Polska Puré de pepino Orzeł Polska Puré de pepino
Orzeł Polska 280 g
17,82zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-06-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 800 g
15,15zł/kg

precio: 12,12 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2026-11-30
Podravka mousse de tomate Podravka mousse de tomate
500 g
8,70zł/kg

precio: 4,35 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2029-05-05
Hektor Compota de cereza Hektor Hektor Compota de cereza Hektor
900 g
15,08zł/kg

precio: 13,57 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-10-30
Hektor Compota de fresa Hektor Hektor Compota de fresa Hektor
900 g
11,58zł/kg

precio: 10,42 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-01-30
Hektor Compota de ciruela Hektor Hektor Compota de ciruela Hektor
900 g
9,99zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-09-30
Hektor grosella compota Hektor grosella compota
900 g
16,16zł/kg

precio: 14,54 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Hektor Compota de grosella Hektor Compota de grosella
espinosa Hektor 900 g
12,04zł/kg

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-08-30
Hektor Hektor Sorrel picado Hektor Hektor Sorrel picado
270 g
15,48zł/kg

precio: 4,18 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-01-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5