Compota de ciruela Hektor

Hektor
25
Sliwki trochę małe podobne wielkością do mirabelekCompota de ciruela Hektor
46Compota de ciruela Hektor
Compota de ciruela HektorCompota de ciruela Hektor
masa netto

masa netto

900 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

9,99 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000451

5904747000451

precio: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-09-30 NewCondition

Śliwka, woda, cukier.


Hektor
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Anna , 2015-09-12 23:20:54Sliwki trochę małe podobne wielkością do mirabelek



Hektor Compota de cereza Hektor Hektor Compota de cereza Hektor
900 g
15,08zł/kg

precio: 13,57 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-10-30
Hektor Compota de fresa Hektor Hektor Compota de fresa Hektor
900 g
11,58zł/kg

precio: 10,42 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-01-30
Hektor grosella compota Hektor grosella compota
900 g
16,16zł/kg

precio: 14,54 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Hektor Compota de grosella Hektor Compota de grosella
espinosa Hektor 900 g
12,04zł/kg

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-08-30
Rolnik Rolnik
900 ml
15,13zł/l

precio: 13,62 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-31
Hektor Hektor Sorrel picado Hektor Hektor Sorrel picado
270 g
15,48zł/kg

precio: 4,18 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-01-30
Hektor hector processesed Pepinos Hektor hector processesed Pepinos
conservados 900 g
11,10zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2027-10-30
Hektor compota de cereza Hektor compota de cereza
720 ml
14,39zł/l

precio: 10,36 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-09-30
Hektor Guisantes y zanahorias Hektor Guisantes y zanahorias
Hektor 890 g
8,98zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-05-30
Hektor Guisantes y zanahorias Hektor Guisantes y zanahorias
Hektor 460 g
13,02zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-05-30
Hektor puré de Hektor con chips Hektor puré de Hektor con chips
de pepinos en vinagre 300 g
14,00zł/kg

precio: 4,20 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-01-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5