Hektor Sorrel picado

Hektor
05
1 słoiczek był źlie zamkbiętyHektor Sorrel picado
311Hektor Sorrel picado
Hektor Sorrel picadoHektor Sorrel picado
masa netto

masa netto

270 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

15,48 zł / kg

ocena

ranking

3.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000833

5904747000833

precio: 4,18 zł

4.18 PLN 2027-01-30 NewCondition

Siekane liście szczawiu, sól, przyprawy.


Hektor
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2020-03-06 11:23:241 słoiczek był źlie zamkbięty



Orzeł Polska Águila de carpaccio Orzeł Polska Águila de carpaccio
de remolacha polaca 270 g
38,78zł/kg

precio: 10,47 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-01-01
Rolnik acedera en escabeche Rolnik acedera en escabeche
315 ml
17,27zł/l

precio: 5,44 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-06-30
Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
Bonduelle Tradicional 400 g
11,68zł/kg

precio: 4,67 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-06-30
Pudliszki maíz estañado Pudliszki maíz estañado
400 g
15,73zł/kg

precio: 6,29 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2028-08-21
Dawtona chips de remolacha Dawtona chips de remolacha
510 g
11,51zł/kg

precio: 5,87 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-03-17
Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
ceyenne salsa roja 400 g
22,48zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-05-31
Provitus Remolachas fritas de la Provitus Remolachas fritas de la
abuela 480 g
14,56zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-01-31
Hektor Compota de cereza Hektor Hektor Compota de cereza Hektor
900 g
15,08zł/kg

precio: 13,57 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-10-30
Hektor Compota de fresa Hektor Hektor Compota de fresa Hektor
900 g
11,58zł/kg

precio: 10,42 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-01-30
Hektor Compota de ciruela Hektor Hektor Compota de ciruela Hektor
900 g
9,99zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-09-30
Hektor grosella compota Hektor grosella compota
900 g
16,16zł/kg

precio: 14,54 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Hektor Compota de grosella Hektor Compota de grosella
espinosa Hektor 900 g
12,04zł/kg

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-08-30
Hektor hector processesed Pepinos Hektor hector processesed Pepinos
conservados 900 g
11,10zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2027-10-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5