terrones de azúcar

Diamant
57terrones de azúcar
terrones de azúcarterrones de azúcar
masa netto

masa netto

500 g

pojemność

cena za kilogram

13,06 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907069000345

5907069000345

precio: 6,53 zł

comprar 10 szt. para 6.43 zł/szt
6.53 PLN NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna1700 kJ
Wartość energetyczna400 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany100 g
w tym cukry100 g
Białko0 g
Sól0 g

z natury, w zgodzie ze środowiskiem
marca:Diamant
Nombre del producto regulado legalmente:Cukier kostka.
Otra información:
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Pudełko
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.




    Ksylitol Ksylitol
    500 g
    62,88zł/kg

    precio: 31,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-04-17
    Bio Planet Bio Planet BIO azúcar Bio Planet Bio Planet BIO azúcar
    moreno de caña demerara 500 g
    20,42zł/kg

    precio: 10,21 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Sante la caña de azúcar sin Sante la caña de azúcar sin
    refinar demerara 500 g
    12,62zł/kg

    precio: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante caña de azúcar Demerara Sante caña de azúcar Demerara
    pequeña sin refinar 500 g
    12,72zł/kg

    precio: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Bio Planet Azúcar de caña ligero Bio Planet Azúcar de caña ligero
    Bio Planet BIO 500 g
    17,00zł/kg

    precio: 8,50 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-09-30
    Sodasan El xilitol - azúcar de Sodasan El xilitol - azúcar de
    abedul 500 g
    43,50zł/kg

    precio: 21,75 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-06-24
    Radix Azúcar de caña Radix-Bis Radix Azúcar de caña Radix-Bis
    Demerara 500 g
    14,48zł/kg

    precio: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-08-26
    Ekologiko Ekologiko Orgánica de Ekologiko Ekologiko Orgánica de
    azúcar de caña marrón 500 g
    18,94zł/kg

    precio: 9,47 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2029-02-27
    Diamant azúcar extrafino Diamant azúcar extrafino
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5