mostaza juncea

Dagoma
55
wspanialamostaza juncea
49mostaza juncea
mostaza junceamostaza juncea
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-12-10

pojemność

cena za kilogram

21,65 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901884410006

5901884410006

precio: 4,33 zł

4.33 PLN 2027-12-10 NewCondition
woda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna:417 kJ/99 kcal
Tłuszcz:4,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:<0,5 g
Węglowodany:10,0 g
w tym cukry:4,8 g
Białko:5,1 g
Sól:2,2 g

Seler : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Sezam : Może zawierać
delikatesowa, bez konserwantów, Q Jakość Tradycja - Pomorskie
marca:Dagoma
Sobre la marca:Dagoma oryginalna receptura od 1928 roku
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Tipo de embalaje:Słoik
País de origen:Polska
Dirección del productor:Dagoma Sp. z o.o. ul. Wojska Polskiego 62, 84-100 Puck
Dirección de devolución:Dagoma Sp. z o.o. ul. Wojska Polskiego 62, 84-100 Puck
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Beata , 2015-09-13 17:45:29wspaniala



Dagoma Dagome delicias Gdansk Dagoma Dagome delicias Gdansk
mostaza , 200 g de miel 200 g
22,60zł/kg

precio: 4,52 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-04-13
Dagoma Dagome 200g mostaza Casubio Dagoma Dagome 200g mostaza Casubio
200 g
21,65zł/kg

precio: 4,33 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-12-10
Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
Naturaleza mostaza BIO 200 g
44,05zł/kg

precio: 8,81 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-04-04
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-08-25
Roleski Mostaza Francesa Roleski Roleski Mostaza Francesa Roleski
175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-08-06
Roleski Roleski Mostaza Chrzanów Roleski Roleski Mostaza Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-08-10
Roleski Tabla de mostaza Roleski Tabla de mostaza
175 g
21,26zł/kg

precio: 3,72 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-06-24
Roleski mostaza Kremska Roleski mostaza Kremska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-05-20
Dagoma Dagoma salsa de tomate Dagoma Dagoma salsa de tomate
suave Kaszubski 380 g
25,53zł/kg

precio: 9,70 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-08-21
Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski
aguda 380 g
24,87zł/kg

precio: 9,45 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2028-06-23
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5