Dagoma Ketchup Kaszubski aguda

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 418 kJ / 100 kcal |
| Tłuszcz: | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | <0,1 g |
| Węglowodany: | 22 g |
| w tym cukry: | 19 g |
| Białko: | 1,6 g |
| Sól: | 1,6 g |
| Seler : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
koncentrat pomidorowy (157 g pomidorów zużyto na 100 g ketchupu), woda, cukier, przecier cebuli, przecier selera, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, reg(...)
precio: 9,70 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dagoma_salsa_de_tomate_suave_Kaszubski/55195.htmlpomidory (145 g pomidorów zużyto na 100 g produktu), cukier, ocet, skrobia modyfikowana, sól, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przyprawy i ekstrakty przypraw, naturalne (...)
precio: 7,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/salsa_de_tomate_picante/21407.htmlprzecier pomidorowy 70 %, cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, naturalne aromaty (zawierają seler), pieprz cayenne 0,01 %, przyprawy, zioła
precio: 7,50 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Ketchup_picante_Pudliszki_sin_conservantes_Bez_konserwantow/21501.htmlpomidory (161 g pomidorów zużyto na 100 g produktu, w tym pomidory z Kujaw 83 g), cukier, przeciery z selera (7,3%) i cebuli (6,7%), skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, oc(...)
precio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/frasco_de_salsa_de_tomate_picante_pikantny/28375.htmlpomidory (161 g pomidorów zużyto na 100 g produktu, w tym pomidory z Kujaw 83 g), cukier, przeciery z selera (7,3%) i cebuli (6,7%), skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, oc(...)
precio: 6,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Ktchup_picante_Wloclawek/29295.htmlprecio: 7,22 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Roleski_Ketchup_Branded_picante/33459.htmlpomidory (144 g na 100 gram ketchupu) , cukier, skrobia modyfikowana, ocet spirytusowy, sól, gorczyca, mieszanka przypraw, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat natura(...)
precio: 12,48 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Ktchup_picante_Roleski_XXL/33479.htmlpomidory (205 g na 100 g), cukier, ocet spirytusowy, sól, chili mielone (0,15%), pieprz czarny mielony, substancja stabilizująca: guma ksantanowa.
precio: 20,24 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Roleski_Premium_Ketchup_picante/77721.html2027-02-23
precio: 4,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/mostaza_juncea/25746.htmlwoda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, miód sztuczny 2 % (cukier, woda, aromat miodowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), regulator kwasowości: kwas cytrynowy
precio: 4,52 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dagome_delicias_Gdansk_mostaza_._200_g_de_miel_delikatesowa_miodowa/29718.htmlprecio: 4,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dagome_200g_mostaza_Casubio/29719.html






Carrito de compras