Dagoma Ketchup Kaszubski aguda

Dagoma
Dagoma Ketchup Kaszubski agudaDagoma Ketchup Kaszubski aguda
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-06-23

pojemność

cena za kilogram

24,87 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901884720914

5901884720914

precio: 9,45 zł

9.45 PLN 2028-06-23 NewCondition
koncentrat pomidorowy (157 g pomidorów zużyto na 100 g ketchupu), woda, cukier, przecier cebuli, przecier selera, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakt papryki, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna:418 kJ / 100 kcal
Tłuszcz:<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:<0,1 g
Węglowodany:22 g
w tym cukry:19 g
Białko:1,6 g
Sól:1,6 g

Seler : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Produkt polski
marca:Dagoma
Nombre del producto regulado legalmente:Ketchup ostry. Produkt pasteryzowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Tipo de embalaje:Słoik
País de origen:Polska
Dirección del productor:Dagoma Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 62, 84-100 Puck
Dirección de devolución:Dagoma Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 62, 84-100 Puck
Włocławek Wloclawek la salsa de Włocławek Wloclawek la salsa de
tomate suave 380 g
18,39zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2027-09-30
Włocławek Wloclawek salsa de Włocławek Wloclawek salsa de
tomate picante 380 g 380 g
18,39zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2027-07-30
Dagoma Dagoma salsa de tomate Dagoma Dagoma salsa de tomate
suave Kaszubski 380 g
25,53zł/kg

precio: 9,70 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-08-21
Kotlin salsa de tomate picante Kotlin salsa de tomate picante
fecha de caducidad 2027-06-30
Pudliszki Ketchup picante Pudliszki Ketchup picante
Pudliszki sin conservantes 480 g
15,63zł/kg

precio: 7,50 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-20
Włocławek frasco de salsa de Włocławek frasco de salsa de
tomate picante 200 g
23,65zł/kg

precio: 4,73 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-08-30
Włocławek Kétchup picante Włocławek Kétchup picante
Włocławek 480 g
14,00zł/kg

precio: 6,72 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-02-20
Dagoma mostaza juncea Dagoma mostaza juncea
200 g
21,65zł/kg

precio: 4,33 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-12-10
Dagoma Dagome delicias Gdansk Dagoma Dagome delicias Gdansk
mostaza , 200 g de miel 200 g
22,60zł/kg

precio: 4,52 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-04-13
Dagoma Dagome 200g mostaza Casubio Dagoma Dagome 200g mostaza Casubio
200 g
21,65zł/kg

precio: 4,33 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-12-10
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5