Dagome delicias Gdansk mostaza , 200 g de miel

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 501 kJ/119 kcal |
| Tłuszcz: | 4,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | <0,5 g |
| Węglowodany: | 16 g |
| w tym cukry: | 10,8 g |
| Białko: | 4,8 g |
| Sól: | 2,5 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 4 ocen.
- megalo , 2016-11-28 11:22:06pycha! coś zupełnie innego!
precio: 4,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/mostaza_juncea/25746.htmlprecio: 4,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dagome_200g_mostaza_Casubio/29719.htmlSkładniki: woda, ocet spirytusowy, cukier, gorczyca (16%), sól, kurkuma mielona, barwnik: ryboflawiny.
precio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Roleski_American_Classic_mostaza_suave._lnea_Street_Food._NUEVO_lagodna._linia_Street_Food._NOWOSC/91419.htmlwoda,, gorczyca biała 21%, cukier trzcinowy, ocet spirytusowy, olej rzepakowy tłoczony na zimno, sól morska, pieprz czarny
precio: 8,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Regalos_de_la_Naturaleza_mostaza_BIO/58604.htmlprecio: 3,73 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Roleski_Mostaza_Sarepska/20440.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mostaza_Francesa_Roleski/20441.htmlprecio: 3,52 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Roleski_Mostaza_Chrzanow/20443.htmlprecio: 3,72 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Tabla_de_mostaza/20444.htmlkoncentrat pomidorowy (157 g pomidorów zużyto na 100 g ketchupu), woda, cukier, przecier cebuli, przecier selera, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, reg(...)
precio: 9,70 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dagoma_salsa_de_tomate_suave_Kaszubski/55195.htmlkoncentrat pomidorowy (157 g pomidorów zużyto na 100 g ketchupu), woda, cukier, przecier cebuli, przecier selera, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, reg(...)
precio: 9,83 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dagoma_Ketchup_Kaszubski_aguda/55196.html2028-03-16






Carrito de compras