Dagoma salsa de tomate suave Kaszubski

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 418 kJ / 100 kcal |
| Tłuszcz: | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | <0,1 g |
| Węglowodany: | 22 g |
| w tym cukry: | 19 g |
| Białko: | 1,6 g |
| Sól: | 1,4 g |
| Seler : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
koncentrat pomidorowy (157 g pomidorów zużyto na 100 g ketchupu), woda, cukier, przecier cebuli, przecier selera, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, reg(...)
precio: 9,83 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dagoma_Ketchup_Kaszubski_aguda/55196.html2028-03-16
przecier pomidorowy 70 %, cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, naturalne aromaty
precio: 7,50 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Ketchup_suave_Pudliszki_Sin_conservantes_Bez_konserwantow/21499.htmlpomidory (161 g pomidorów zużyto na 100 g produktu, w tym pomidory z Kujaw 83 g), cukier, przeciery z selera (7,3%) i cebuli (6,7%), skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, oc(...)
precio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/ketchup_frasco_leve_lagodny/28376.htmlpomidory (161 g pomidorów zużyto na 100 g produktu, w tym pomidory z Kujaw 83 g), cukier, przeciery z selera (7,3%) i cebuli (6,7%), skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, oc(...)
precio: 6,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Salsa_de_tomate_suave_Wloclawek/29363.htmlprecio: 7,53 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Roleski_Ketchup_Marca_suave/33460.htmlpomidory (151 g na 100 g ketchupu), cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, sól, cebula, czosnek, liść laurowy, goździk.
precio: 25,16 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Bolso_XXL_suave_Roleski_Ketchup/33502.html2027-03-12
pomidory (144 g na 100 gram ketchupu) , cukier, skrobia modyfikowana, ocet spirytusowy, sól, gorczyca, mieszanka przypraw, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat natura(...)
precio: 12,48 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Roleski_XXL_Ketchup_suave_Lagodny/33912.htmlprecio: 9,12 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Roleski_Ketchup_Premium_suave_NOWOSC/90106.htmlprecio: 4,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/mostaza_juncea/25746.htmlwoda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, miód sztuczny 2 % (cukier, woda, aromat miodowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), regulator kwasowości: kwas cytrynowy
precio: 4,52 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dagome_delicias_Gdansk_mostaza_._200_g_de_miel_delikatesowa_miodowa/29718.htmlprecio: 4,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dagome_200g_mostaza_Casubio/29719.html






Carrito de compras