caña de azúcar Demerara pequeña sin refinar

Sante
53caña de azúcar Demerara pequeña sin refinar
Cukier trzcinowy skarb Mauritiusa...\nCukier trzcinowy typu Demerara - pochodzi ze słonecznej wyspy Mauritius położonej na Oceanie Indyjskim. Sekretem jego wspaniałego smaku i bogatego aromatu jest trzcina cukrowa, która rośnie na niezwykle żyznych wulkanicznych popiołach tej wyspy. Cukier trzcinowy typu Demerara ekstra fine (drobny) charakteryzuje się złotobrązowymi, drobnymi kryształkami o delikatnym, wyrafinowanym smaku. \n\nCiemny cukier trzcinowy jest podstawą wielu receptur, w których wykorzystuje się jego bogaty aromat w kombinacji z zapachem wanilii, cynamonu i orientalnych przypraw.\nNadaje charakterystyczny karmelowy smak i brązowy kolor różnego rodzaju ciastom i ciasteczkom. Cukier trzcinowy Sante jest świetnym dodatkiem do lodów, konfitur i likierów. Stosowany jest również jako przyprawa wzmacniająca smak oraz zapach wielu potraw.\n\nPrzygodę z cukrem trzcinowym Sante warto zacząć od... kawy lub herbaty. Krok drugi - domowe wypieki. Warto go użyć zarówno do dekoracji, jak i podkreślenia barwy oraz smaku ciasta. Sprawdza się także w potrawach słodko-kwaśnych oraz różnego rodzaju sosach.
caña de azúcar Demerara pequeña sin refinarcaña de azúcar Demerara pequeña sin refinar
masa netto

masa netto

500 g

pojemność

cena za kilogram

12,72 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617010834

5900617010834

precio: 6,36 zł

comprar 6 szt. para 6.27 zł/szt
6.36 PLN NewCondition

Cukier trzcinowy nierafinowany typ "Fine Demerara"


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
wartość energetyczna 1690 kJ / 398 kcal
tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
węglowodany 99,4 g
w tym cukry 99,4 g
białko 0 g
sól 0 g

Cukier trzcinowy skarb Mauritiusa...
Cukier trzcinowy typu Demerara - pochodzi ze słonecznej wyspy Mauritius położonej na Oceanie Indyjskim. Sekretem jego wspaniałego smaku i bogatego aromatu jest trzcina cukrowa, która rośnie na niezwykle żyznych wulkanicznych popiołach tej wyspy. Cukier trzcinowy typu Demerara ekstra fine (drobny) charakteryzuje się złotobrązowymi, drobnymi kryształkami o delikatnym, wyrafinowanym smaku.
Ciemny cukier trzcinowy jest podstawą wielu receptur, w których wykorzystuje się jego bogaty aromat w kombinacji z zapachem wanilii, cynamonu i orientalnych przypraw.
Nadaje charakterystyczny karmelowy smak i brązowy kolor różnego rodzaju ciastom i ciasteczkom. Cukier trzcinowy Sante jest świetnym dodatkiem do lodów, konfitur i likierów. Stosowany jest również jako przyprawa wzmacniająca smak oraz zapach wielu potraw.
Przygodę z cukrem trzcinowym Sante warto zacząć od... kawy lub herbaty. Krok drugi - domowe wypieki. Warto go użyć zarówno do dekoracji, jak i podkreślenia barwy oraz smaku ciasta. Sprawdza się także w potrawach słodko-kwaśnych oraz różnego rodzaju sosach.
Características:drobny - extra fine
marca:Sante
Nombre del producto regulado legalmente:Cukier trzcinowy nierafinowany typ \"Fine Demerara\" drobny extra - fine
Conservación:Przechowywać w suchym miejscu, najlepiej w zamkniętym pojemniku.
Recetas:Przepis na aromatyczną kawę.
Zaparz w imbryczku swoją ulubioną kawę.
Do filiżanki nalej 2/3 jej objętości oraz dodaj ciepłego mleka doprawionego odrobiną wanilii i cynamonu.
Dodaj łyżeczkę cukru trzcinowego Demerara do smaku.
Rozkoszuj się wybornym smakiem i aromatem tak przyrządzonego napoju.
Tipo de embalaje:Karton
Dirección del productor:Sante A. Kowalski Sp. j.
ul. Jagiellońska 55A
03-301 Warszawa
Dirección de devolución:Sante A. Kowalski Sp. j.
ul. Jagiellońska 55A
03-301 Warszawa
Uwagi o produktach \"Sante\" prosimy kierować do Serwisu Konsumenta:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Ksylitol Ksylitol
    500 g
    62,88zł/kg

    precio: 31,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-04-17
    Diamant terrones de azúcar Diamant terrones de azúcar
    Bio Planet Bio Planet BIO azúcar Bio Planet Bio Planet BIO azúcar
    moreno de caña demerara 500 g
    20,42zł/kg

    precio: 10,21 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Sante la caña de azúcar sin Sante la caña de azúcar sin
    refinar demerara 500 g
    12,62zł/kg

    precio: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Bio Planet Azúcar de caña ligero Bio Planet Azúcar de caña ligero
    Bio Planet BIO 500 g
    17,00zł/kg

    precio: 8,50 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-09-30
    Sodasan El xilitol - azúcar de Sodasan El xilitol - azúcar de
    abedul 500 g
    43,50zł/kg

    precio: 21,75 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-06-24
    Radix Azúcar de caña Radix-Bis Radix Azúcar de caña Radix-Bis
    Demerara 500 g
    14,48zł/kg

    precio: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-08-26
    Ekologiko Ekologiko Orgánica de Ekologiko Ekologiko Orgánica de
    azúcar de caña marrón 500 g
    18,94zł/kg

    precio: 9,47 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2029-02-27
    Sante Cereales muesli Tropical Sante Cereales muesli Tropical
    fecha de caducidad 2027-07-17
    Sante Sante cereales muesli Sante Sante cereales muesli
    crujiente de chocolate con plátano 350 g
    24,74zł/kg

    precio: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-07-07
    Sante cereales de granola Sante cereales de granola
    crujiente, 350 g de fruta 350 g
    24,74zł/kg

    precio: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-07-09
    Sante Fruto de cereales muesli Sante Fruto de cereales muesli
    - Frutas 350 g
    22,83zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-06-23
    Sante salvado de avena Sante salvado de avena
    150 g
    22,07zł/kg

    precio: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-04-07
    Sante wysokobłonnikowe salvado de Sante wysokobłonnikowe salvado de
    avena 200 g
    20,80zł/kg

    precio: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-06-29
    Sante Galletas de avena Cocoa Sante Galletas de avena Cocoa
    fecha de caducidad 2027-02-06
    Sante galletas de avena naturales Sante galletas de avena naturales
    138 g
    39,71zł/kg

    precio: 5,48 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad
    2027-01-27
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5