cacao amargo

DecoMorreno
55
Polecamcacao amargo
55
Supercacao amargo
512cacao amargo
Wytwarzane z najwyższej jakości ziaren kakao zapewni Ci wyborny smak i niezrównany aromat. Jego ciemna barwa i wysoka wydajność zagwarantują Ci najwyższą jakość napojów i wypieków.
cacao amargocacao amargo
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

96,47 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900910000136

5900910000136

precio: 14,47 zł

comprar 8 szt. para 14.25 zł/szt
14.47 PLN 2028-01-31 NewCondition

kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, regulator kwasowości: węglany potasu.


Wartości odżywcze (%)100 g
wartość energetyczna 1259 kJ/303 kcal
tłuszcz: 10,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,4 g
węglowodany: 13 g
- w tym cukry 0,5 g
białko 23,5 g
sól*0,86 g
* zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Wytwarzane z najwyższej jakości ziaren kakao zapewni Ci wyborny smak i niezrównany aromat. Jego ciemna barwa i wysoka wydajność zagwarantują Ci najwyższą jakość napojów i wypieków.
Características:najwyższa jakość - ciemne - wydajne - aromatyczne, extraciemne, doskonałe do napojów, niezastąpione w wypiekach
marca:DecoMorreno
Sobre la marca:DecoMorreno to najwyższej jakości produkty. Marka, którą znasz od lat.
Nombre del producto regulado legalmente:Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (zawartość tłuszczu kakaowego 10-12%)
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Wsypać około 1 łyżeczkę kakao i 2 łyżeczki cukru do filiżanki. Dokładnie wymieszać z niewielką ilością wody, a następnie dodać gorące mleko, zamieszać... i gotowe Smacznego!
Tipo de embalaje:Karton
Dirección del productor:MASPEX-GMW Sp. z o.o. S.K.A. ul. Chopina 10 34-100 Wadowice
Dirección de devolución:MASPEX-GMW Sp. z o.o. S.K.A. ul. Chopina 10 34-100 Wadowice
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 12 ocen.

  • Karolina K , 2023-12-04 18:13:15Polecam
  • Katarzyna , 2015-12-18 14:17:21Super



Kruger Krüger MixFix Napój Kruger Krüger MixFix Napój
kakaowy instant 150 g
55,93zł/kg

precio: 8,39 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad
2027-06-30
DecoMorreno cacao amargo DecoMorreno cacao amargo
80 g
112,38zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-04-30
Kruger Kruger Cacao Extra Oscuro Kruger Kruger Cacao Extra Oscuro
80 g
94,75zł/kg

precio: 7,58 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-06-30
BIO Afryka Cacao en polvo Bio BIO Afryka Cacao en polvo Bio
Africa con contenido reducido de grasa BIO 200 g
148,75zł/kg

precio: 29,75 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-12-31
Kruger Cacao en polvo extra oscuro Kruger Cacao en polvo extra oscuro
Kruger Familijne con contenido reducido de grasa 200 g
76,85zł/kg

precio: 15,37 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet Cacao en Bio Planet Bio Planet Cacao en
polvo BIO crudo, sin grasa 400 g
161,35zł/kg

precio: 64,54 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-22
Bio Planet Bio Planet Granos de Bio Planet Bio Planet Granos de
cacao crudo BIO 600 g
164,22zł/kg

precio: 98,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-02-01
Kruger Kruger Chocodelissia cacao Kruger Kruger Chocodelissia cacao
extra oscuro 80 g
106,38zł/kg

precio: 8,51 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2028-01-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5