un gran pastel de hoja de levadura

Delecta
51un gran pastel de hoja de levadura
un gran pastel de hoja de levaduraun gran pastel de hoja de levadura
masa netto

masa netto

600. g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

15,57 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983002693

5900983002693

precio: 9,34 zł

comprar 6 szt. para 9.20 zł/szt
9.34 PLN 2027-08-30 NewCondition
mąka pszenna, cukier, drożdże piekarskie w proszku 3 %, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym, sól, syrop glukozowy, mleko w proszku odtłuszczone, aromat, barwnik: karoteny, naturalny ekstrakt z wanilii
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna1408 kJ
Wartość energetyczna335 kcal
Tłuszcz12 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,9 g
Węglowodany48 g
w tym cukry15 g
Białko8,0 g
Sól0,44 g
*RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Wartości odżywcze liczone ze składnikami podanymi w wersji podstawowej (z mlekiem 2 % tł. i margaryną 80 % tł.).
ok. 1150 g produktu po przygotowaniu (30 porcji)

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
pyszna klasyka, pyszna klasyka, łatwe w przygotowaniu
marca:Delecta
Sobre la marca:Życzymy udanych wypieków! Pamiętaj... w pieczeniu najbardziej ceni się szczere intencje. Piecz śmiało dla innych... ot tak... prosto z serca
Nombre del producto regulado legalmente:Ciasto drożdżowe z kruszonką. Mieszanka do domowego wypieku ciasta.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem / Numer partii: patrz na tyle opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recetas:Ciasto drożdżowe Lista zakupów Do ciasta: 3 jaja 300 ml mleka 100 g margaryny Do kruszonki: 4 łyżki mąki pszennej (60 g) 3 łyżki cukru (45 g) 35 g margaryny Sposób przygotowania: 1. Przygotuj kruszonkę: Zagnieć mąkę i cukier z miękką margaryną, rozkrusz. 2. Wlej do garnka mleko, dołóż margarynę. Razem podgrzewaj do rozpuszczenia margaryny, ostudź. Roztwór powinien być lekko ciepły (maks. temp. 40 °C). 3. Wsyp zawartość opakowania do wysokiego naczynia, dodaj jaja i stopniowo wlewaj mleko z margaryną. Miksuj (mieszadła świderki) ok. 5 min. 4. Gotową masę przełóż do wyłożonej papierem do pieczenia blachy o wymiarach ok. 25 x 35 cm, posyp kruszonką. 5. Odstaw w ciepłe miejsce na 30 min do wyrośnięcia. 6. Wstaw do zimnego piekarnika i piecz w temp. 170-180 °C bez termoobiegu przez ok. 40-50 min do złocistego koloru kruszonki (sprawdź patyczkiem, czy ciasto jest upieczone). Baw się smakiem! Nasze ciasto drożdżowe doskonale smakuje z dodatkiem rodzynek i startej skórki cytrynowej. Możesz je również podać z dodatkiem rabarbaru czy ulubionych owoców (jabłka, wiśnie, śliwki).
Tipo de embalaje:Woreczek
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Dr. Oetker Dr. Oetker pastel de Dr. Oetker Dr. Oetker pastel de
    queso sin hornear con un polvo jalea superando 195 g
    35,85zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Delecta un gran pastel de hoja con Delecta un gran pastel de hoja con
    sabor chocoloate 670 g
    13,42zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Delecta una gran Yogur torta de la Delecta una gran Yogur torta de la
    hoja 640 g
    13,89zł/kg

    precio: 8,89 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Delecta gran hoja de pan de Delecta gran hoja de pan de
    jengibre 680 g
    13,22zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Delecta magdalenas rellenas con Delecta magdalenas rellenas con
    copos de chocolate 280 g
    29,79zł/kg

    precio: 8,34 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-02-28
    Dr. Oetker Dr. Oetker colorante Dr. Oetker Dr. Oetker colorante
    rojo 10 g
    582,00zł/kg

    precio: 5,82 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker colorante Dr. Oetker Dr. Oetker colorante
    verde 10 g
    582,00zł/kg

    precio: 5,82 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
    instantáneo de achicoria 190 g
    36,79zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Delecta Kujawianka sustituto del Delecta Kujawianka sustituto del
    café 500 g
    12,76zł/kg

    precio: 6,38 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Delecta Karpatka Crema Delecta Delecta Karpatka Crema Delecta
    Original 250 g
    19,56zł/kg

    precio: 4,89 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Delecta bola de nieve en polvo Delecta bola de nieve en polvo
    postre original, 51 g
    41,96zł/kg

    precio: 2,14 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-06-30
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Delecta Kujawianka café de Delecta Kujawianka café de
    achicoria 200 g
    14,95zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-11-30
    Delecta gran pudín y cremosa Delecta gran pudín y cremosa
    64 g
    29,06zł/kg

    precio: 1,86 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Delecta Delecta ácido cítrico Delecta Delecta ácido cítrico
    20 g
    58,50zł/kg

    precio: 1,17 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2029-05-30
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Delecta Delecta 2-1 Gelling Delecta Delecta 2-1 Gelling
    azúcar 500 g 500 g
    10,78zł/kg

    precio: 5,39 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2026-10-30
    Delecta Polvo de hornear Delecta Delecta Polvo de hornear Delecta
    30 g
    50,67zł/kg

    precio: 1,52 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5