Ziaja 98% składników pochodzenia naturalnego aktywna regeneracja włosów zniszczonych DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH I PO ZABIEGACH FRYZJERSKICH DZIAŁANIE • Uzupełnia niedobór składników budulcowych. • Skutecznie wzmacnia wewnętrzną strukturę włosów. • Zapewnia im natychmiastową regenerację. • Zwiększa wytrzymałość włosów na uszkodzenia. SPECYFIKACJA skuteczna po pierwszej aplikacji • jej atutem jest piękny zapach • jest wydajna w użyciu
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

41,55 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887003625

5901887003625

precio: 8,31 zł

8.31 PLN 2029-02-28 NewCondition
Ziaja Ziaja kuracja ceramidowa Ziaja Ziaja kuracja ceramidowa
odżywka 200 ml
41,15zł/l

precio: 8,23 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-10-30
Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Panthenol, Ceramide NP (3), Ceramide AP (6II), Ceramide EOP (1), Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Trilaureth-4 Phosphate, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citric Acid.
98% składników pochodzenia naturalnego aktywna regeneracja włosów zniszczonych DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH I PO ZABIEGACH FRYZJERSKICH DZIAŁANIE • Uzupełnia niedobór składników budulcowych. • Skutecznie wzmacnia wewnętrzną strukturę włosów. • Zapewnia im natychmiastową regenerację. • Zwiększa wytrzymałość włosów na uszkodzenia. SPECYFIKACJA skuteczna po pierwszej aplikacji • jej atutem jest piękny zapach • jest wydajna w użyciu
Wella rizos y las ondas del pelo Wella rizos y las ondas del pelo
de espuma flex 200 ml
70,65zł/l

precio: 14,13 zł

PLN
1
1
Wella Wellaflex brillo del pelo de Wella Wellaflex brillo del pelo de
espuma y durabilidad 200 ml
68,00zł/l

precio: 13,60 zł

PLN
1
3
Wella Wellaflex espuma para el Wella Wellaflex espuma para el
cabello volumen 2 días 200 ml
62,75zł/l

precio: 12,55 zł

PLN
1
4
Batiste Batista champú seco Batiste Batista champú seco
Champú Seco Oriental 200 ml
88,25zł/l

precio: 17,65 zł

PLN
1
2
Batiste Batista champú seco Batiste Batista champú seco
Champú Seco original 200 ml
88,25zł/l

precio: 17,65 zł

PLN
1
1
Batiste Volumen Champú en seco Batiste Volumen Champú en seco
Batiste Champú Seco Celestial 200 ml
94,20zł/l

precio: 18,84 zł

PLN
1
2
Batiste Batista champú seco Batiste Batista champú seco
Champú Seco Tropical 200 ml
88,25zł/l

precio: 17,65 zł

PLN
1
2
Ziaja Ziaja Szampon ziołowy Ziaja Ziaja Szampon ziołowy
normalizujący 200 ml
63,90zł/l

precio: 12,78 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5