Ziaja

Produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego

nadmiernie przetłuszczające się włosy
podrażniona skóra głowy

Skuteczny szampon do pielęgnacji skóry głowy i włosów przetłuszczających się z powodu nadczynności gruczołów łojowych. Odpowiedni do codziennego stosowania. Ma charakterystyczny zapach naturalnych olejków.

aktywność
ekstrakt z kory topoli osikowej - źródło salicylanów o właściwościach antybakteryjnych
olejek lawendowy - reguluje wydzielanie łoju, oczyszcza i regeneruje skórę
kwas mlekowy - nawilża i normalizuje procesy złuszczania naskórka
pochodna kwasu undecylenowego - usuwa zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy

działanie
- delikatnie i skutecznie myje włosy
- oczyszcza skórę głowy z nadmiaru sebum
- nawilża, odświeża włosy i skórę głowy
- przywraca równowagę wrażliwej skórze
- zmniejsza przetłuszczanie się włosów

efekt
- włosy świeże, mniej przetłuszczone
- przywrócona naturalna równowaga skóry głowy
- włosy miękkie, odpowiednio nawilżone i zadbane

pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-10-30

pojemność

cena za litr

63,90 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887039860

5901887039860

precio: 12,78 zł

12.78 PLN 2028-10-30 NewCondition

Produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego

nadmiernie przetłuszczające się włosy
podrażniona skóra głowy

Skuteczny szampon do pielęgnacji skóry głowy i włosów przetłuszczających się z powodu nadczynności gruczołów łojowych. Odpowiedni do codziennego stosowania. Ma charakterystyczny zapach naturalnych olejków.

aktywność
ekstrakt z kory topoli osikowej - źródło salicylanów o właściwościach antybakteryjnych
olejek lawendowy - reguluje wydzielanie łoju, oczyszcza i regeneruje skórę
kwas mlekowy - nawilża i normalizuje procesy złuszczania naskórka
pochodna kwasu undecylenowego - usuwa zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy

działanie
- delikatnie i skutecznie myje włosy
- oczyszcza skórę głowy z nadmiaru sebum
- nawilża, odświeża włosy i skórę głowy
- przywraca równowagę wrażliwej skórze
- zmniejsza przetłuszczanie się włosów

efekt
- włosy świeże, mniej przetłuszczone
- przywrócona naturalna równowaga skóry głowy
- włosy miękkie, odpowiednio nawilżone i zadbane


Wella rizos y las ondas del pelo Wella rizos y las ondas del pelo
de espuma flex 200 ml
70,65zł/l

precio: 14,13 zł

PLN
1
1
Wella Wellaflex brillo del pelo de Wella Wellaflex brillo del pelo de
espuma y durabilidad 200 ml
68,00zł/l

precio: 13,60 zł

PLN
1
3
Wella Wellaflex espuma para el Wella Wellaflex espuma para el
cabello volumen 2 días 200 ml
62,75zł/l

precio: 12,55 zł

PLN
1
4
Batiste Batista champú seco Batiste Batista champú seco
Champú Seco Oriental 200 ml
88,25zł/l

precio: 17,65 zł

PLN
1
2
Batiste Batista champú seco Batiste Batista champú seco
Champú Seco original 200 ml
88,25zł/l

precio: 17,65 zł

PLN
1
1
Batiste Volumen Champú en seco Batiste Volumen Champú en seco
Batiste Champú Seco Celestial 200 ml
94,20zł/l

precio: 18,84 zł

PLN
1
2
Batiste Batista champú seco Batiste Batista champú seco
Champú Seco Tropical 200 ml
88,25zł/l

precio: 17,65 zł

PLN
1
2
Ziaja Ziaja Odżywka do włosów Ziaja Ziaja Odżywka do włosów
delikatnych 200 ml
36,80zł/l

precio: 7,36 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-08-30
Ziaja Ziaja Wygładzający szampon Ziaja Ziaja Wygładzający szampon
do 400 ml
29,98zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad
2028-07-31
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5