Wellaflex brillo del pelo de espuma y durabilidad

Wella Zapewnij swoim włosom aż do 24 godzin lekkiego i niezwykle mocnego utrwalenia dzięki piance do włosów Wellaflex Shine & Hold. Delikatna dla skóry głowy, przetestowana dermatologicznie pianka do stylizacji włosów dla kobiet, która pozostawia włosy wyglądające naturalnie i lśniąco, bez uczucia lepkości. Pianka ta nie zawiera silikonów, zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV podczas ekspozycji na słońce i jest pakowana w 45 % z materiałów pochodzących z recyklingu. Aby uzyskać stylizację z jeszcze bardziej luksusowym połyskiem, rozważ lakier Wellaflex Shine & Hold, wegański wyjątkowo mocny produkt do włosów zapewniający 48-godzinne wykończenie. Wykorzystuj każdą chwilę z pełną pewnością i zadbaj o to, aby Twój look był zawsze na czasie, dzięki szerokiej gamie produktów stylizacyjnych Wella dla kobiet. - Pianka do włosów Wellaflex Shine & Hold, mocny produkt do stylizacji włosów dla kobiet - Delikatna dla skóry głowy, testowana dermatologicznie, niezawierająca silikonu formuła zapewniająca niezawodne utrwalenie - Pianka do stylizacji, zapewniająca lekkość i stylizację włosów bez sklejania - Dobrze wstrząśnij przed użyciem. Na włosy średniej długości użyj ilości wielkości jabłka i równomiernie rozprowadź na mokrych włosach. Wysusz suszarką lub pozostaw do naturalnego wyschnięcia - Poznaj kolekcję Wellaflex Shine & Hold, aby uzyskać stylizowany, a jednocześnie naturalny wygląd włosów
Wellaflex brillo del pelo de espuma y durabilidadWellaflex brillo del pelo de espuma y durabilidad
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

68,00 zł / l

kraj

País de origen

Francja

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4056800640218

4056800640218

precio: 13,60 zł

13.60 PLN NewCondition
Aqua/Water/Eau, Propane, PVP, Butane, VP/VA Copolymer, Isobutane, Chitosan, Phenoxyethanol, Polyquaternium-16, Formic Acid, Parfum/Fragrance, Disodium EDTA, Cetrimonium Chloride, Laureth-4, Methylparaben, Linalool, Mica, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonene, Benzyl Salicylate, Tiatnium Dioxide (CI 77891), Macadamia Ternifolia Seed Oil, Citric Acid
Zapewnij swoim włosom aż do 24 godzin lekkiego i niezwykle mocnego utrwalenia dzięki piance do włosów Wellaflex Shine & Hold. Delikatna dla skóry głowy, przetestowana dermatologicznie pianka do stylizacji włosów dla kobiet, która pozostawia włosy wyglądające naturalnie i lśniąco, bez uczucia lepkości. Pianka ta nie zawiera silikonów, zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV podczas ekspozycji na słońce i jest pakowana w 45 % z materiałów pochodzących z recyklingu. Aby uzyskać stylizację z jeszcze bardziej luksusowym połyskiem, rozważ lakier Wellaflex Shine & Hold, wegański wyjątkowo mocny produkt do włosów zapewniający 48-godzinne wykończenie. Wykorzystuj każdą chwilę z pełną pewnością i zadbaj o to, aby Twój look był zawsze na czasie, dzięki szerokiej gamie produktów stylizacyjnych Wella dla kobiet. - Pianka do włosów Wellaflex Shine & Hold, mocny produkt do stylizacji włosów dla kobiet - Delikatna dla skóry głowy, testowana dermatologicznie, niezawierająca silikonu formuła zapewniająca niezawodne utrwalenie - Pianka do stylizacji, zapewniająca lekkość i stylizację włosów bez sklejania - Dobrze wstrząśnij przed użyciem. Na włosy średniej długości użyj ilości wielkości jabłka i równomiernie rozprowadź na mokrych włosach. Wysusz suszarką lub pozostaw do naturalnego wyschnięcia - Poznaj kolekcję Wellaflex Shine & Hold, aby uzyskać stylizowany, a jednocześnie naturalny wygląd włosów
Advertencia de seguridad:Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Chronić przed dziećmi. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Opakowanie musi być całkowicie opróżnione przed wyrzuceniem.
marca:Wella
Preparación y uso:Sposób użycia: Dokładnie wstrząśnij przed użyciem. Nałóż na wilgotne włosy. Wysusz włosy suszarką.
Tipo de embalaje:Aerozol
País de origen:Francja
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Wella rizos y las ondas del pelo Wella rizos y las ondas del pelo
de espuma flex 200 ml
70,65zł/l

precio: 14,13 zł

PLN
1
1
Wella Wellaflex espuma para el Wella Wellaflex espuma para el
cabello volumen 2 días 200 ml
62,75zł/l

precio: 12,55 zł

PLN
1
4
Batiste Batista champú seco Batiste Batista champú seco
Champú Seco Oriental 200 ml
88,25zł/l

precio: 17,65 zł

PLN
1
2
Batiste Batista champú seco Batiste Batista champú seco
Champú Seco original 200 ml
88,25zł/l

precio: 17,65 zł

PLN
1
1
Batiste Volumen Champú en seco Batiste Volumen Champú en seco
Batiste Champú Seco Celestial 200 ml
94,20zł/l

precio: 18,84 zł

PLN
1
2
Batiste Batista champú seco Batiste Batista champú seco
Champú Seco Tropical 200 ml
88,25zł/l

precio: 17,65 zł

PLN
1
2
Ziaja Ziaja Szampon ziołowy Ziaja Ziaja Szampon ziołowy
normalizujący 200 ml
63,90zł/l

precio: 12,78 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Ziaja Odżywka do włosów Ziaja Ziaja Odżywka do włosów
delikatnych 200 ml
36,80zł/l

precio: 7,36 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-08-30
Wella Wella Wellaflex Brillante Wella Wella Wellaflex Brillante
fijador de color hairspray firmeza 250 ml 250 ml
51,96zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
3
Wella tono crema colorante Wella tono crema colorante
rubia iluminadas permanentemente el suero de provitamina b5 9 / 0 1 szt.

precio: 17,60 zł

PLN
1
2
Wella flexionar mucho laca volumen Wella flexionar mucho laca volumen
mayor de 250 ml de fijador 250 ml
50,24zł/l

precio: 12,56 zł

PLN
1
3
Wella Wella Wellaflex brillo y Wella Wella Wellaflex brillo y
durabilidad fijador Max hairspray 250 ml 250 ml
51,96zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
3
Wella Wellaflex Lakier do włosów Wella Wellaflex Lakier do włosów
250 ml
50,12zł/l

precio: 12,53 zł

PLN
1
2
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5