Batista champú seco Champú Seco Tropical

Batiste
51Batista champú seco Champú Seco Tropical
Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody, absorbując sebum i zanieczyszczenia oraz sprawiając że włosy są puszyste, jedwabiście miękkie i uniesione u nasady. Tropical przywodzi na myśl żar tropików, gorący piasek pod stopami i wakacyjny luz. Ten egzotyczny zapach łączący nuty kokosa, melona, banana i brzoskwini z ciepłą wanilią oraz drzewem sandałowym przenosi nas wprost na karaibskie plaże.
Batista champú seco Champú Seco TropicalBatista champú seco Champú Seco Tropical
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

88,25 zł / l

kraj

País de origen

Wielka Brytania

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5010724527511

5010724527511

precio: 17,65 zł

17.65 PLN NewCondition
Butane, Isobutane, Propane, Oryza Sativa (Rice) Starch, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Cetrimonium Chloride, Distearyldimonium Chloride, Coumarin, Linalool
Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody, absorbując sebum i zanieczyszczenia oraz sprawiając że włosy są puszyste, jedwabiście miękkie i uniesione u nasady. Tropical przywodzi na myśl żar tropików, gorący piasek pod stopami i wakacyjny luz. Ten egzotyczny zapach łączący nuty kokosa, melona, banana i brzoskwini z ciepłą wanilią oraz drzewem sandałowym przenosi nas wprost na karaibskie plaże.
Advertencia de seguridad:Niebezpieczeństwo. Pojemnik pod ciśnieniem. Produkt skrajnie łatwopalny. Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed słońcem i temperaturą powyżej 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Chronić przed źródłami zapłonu, nie palić w czasie rozpylania. Używać w pomieszczeniach o dobrej wentylacji. Chronić oczy podczas rozpylania. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać na uszkodzony lub podrażniony naskórek. Nie używać do higieny intymnej. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Użycie niezgodnie z przeznaczeniem polegające na zagęszczaniu i wdychaniu zawartości pojemnika może być szkodliwe dla zdrowia lub grozić śmiercią.
marca:Batiste
Otra información:120 g
Preparación y uso:Sposób użycia: Mocno wstrząsnąć i rozpylić u nasady włosów z odległości ok. 30 cm. Przez kilkanaście sekund wmasować produkt we włosy. Rozczesać włosy i ułożyć jak zwykle.
Tipo de embalaje:Aerozol
País de origen:Wielka Brytania
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Batiste Batista champú seco Batiste Batista champú seco
    Champú Seco Oriental 200 ml
    88,25zł/l

    precio: 17,65 zł

    PLN
    1
    2
    Batiste Batista champú seco Batiste Batista champú seco
    Champú Seco original 200 ml
    88,25zł/l

    precio: 17,65 zł

    PLN
    1
    1
    Wella rizos y las ondas del pelo Wella rizos y las ondas del pelo
    de espuma flex 200 ml
    70,65zł/l

    precio: 14,13 zł

    PLN
    1
    1
    Wella Wellaflex brillo del pelo de Wella Wellaflex brillo del pelo de
    espuma y durabilidad 200 ml
    68,00zł/l

    precio: 13,60 zł

    PLN
    1
    3
    Wella Wellaflex espuma para el Wella Wellaflex espuma para el
    cabello volumen 2 días 200 ml
    62,75zł/l

    precio: 12,55 zł

    PLN
    1
    4
    Batiste Volumen Champú en seco Batiste Volumen Champú en seco
    Batiste Champú Seco Celestial 200 ml
    94,20zł/l

    precio: 18,84 zł

    PLN
    1
    2
    Ziaja Ziaja Szampon ziołowy Ziaja Ziaja Szampon ziołowy
    normalizujący 200 ml
    63,90zł/l

    precio: 12,78 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-10-30
    Ziaja Ziaja Odżywka do włosów Ziaja Ziaja Odżywka do włosów
    delikatnych 200 ml
    36,80zł/l

    precio: 7,36 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad
    2028-08-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5