Batista champú seco Champú Seco original

Batiste
51Batista champú seco Champú Seco original
Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody. absorbując sebum i zanieczyszczenia oraz sprawiając że włosy są puszyste, jedwabiście miękkie i uniesione u nasady. Niezmienny od dziesiątek lat. Czysty, świeży, z lekko cytrusową nutą - Batiste Original uwielbiają kobiety i mężczyźni na całym świecie.
Batista champú seco Champú Seco originalBatista champú seco Champú Seco original
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

88,25 zł / l

kraj

País de origen

Wielka Brytania

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5010724527481

5010724527481

precio: 17,65 zł

17.65 PLN NewCondition
Butane, Isobutane, Propane, Oryza Sativa (Rice) Starch, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Cetrimonium Chloride, Distearyldimonium Chloride, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Geraniol, Limonene, Linalool
Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody. absorbując sebum i zanieczyszczenia oraz sprawiając że włosy są puszyste, jedwabiście miękkie i uniesione u nasady. Niezmienny od dziesiątek lat. Czysty, świeży, z lekko cytrusową nutą - Batiste Original uwielbiają kobiety i mężczyźni na całym świecie.
Advertencia de seguridad:Niebezpieczeństwo. Pojemnik pod ciśnieniem. Produkt skrajnie łatwopalny. Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed słońcem i temperaturą powyżej 50 °C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Chronić przed źródłami zapłonu, nie palić w czasie rozpylania. Używać w pomieszczeniach o dobrej wentylacji. Chronić oczy podczas rozpylania. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać na uszkodzony lub podrażniony naskórek. Nie używać do higieny intymnej. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Użycie niezgodnie z przeznaczeniem polegające na zagęszczaniu i wdychaniu zawartości pojemnika może być szkodliwe dla zdrowia lub grozić śmiercią.
marca:Batiste
Otra información:120 g
Preparación y uso:Sposób użycia: Mocno wstrząsnąć i rozpylić u nasady włosów z odległości ok. 30 cm. Przez kilkanaście sekund wmasować produkt we włosy. Rozczesać włosy i ułożyć jak zwykle.
Tipo de embalaje:Aerozol
País de origen:Wielka Brytania
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Batiste Batista champú seco Batiste Batista champú seco
    Champú Seco Oriental 200 ml
    88,25zł/l

    precio: 17,65 zł

    PLN
    1
    2
    Batiste Batista champú seco Batiste Batista champú seco
    Champú Seco Tropical 200 ml
    88,25zł/l

    precio: 17,65 zł

    PLN
    1
    2
    Wella rizos y las ondas del pelo Wella rizos y las ondas del pelo
    de espuma flex 200 ml
    70,65zł/l

    precio: 14,13 zł

    PLN
    1
    1
    Wella Wellaflex brillo del pelo de Wella Wellaflex brillo del pelo de
    espuma y durabilidad 200 ml
    68,00zł/l

    precio: 13,60 zł

    PLN
    1
    3
    Wella Wellaflex espuma para el Wella Wellaflex espuma para el
    cabello volumen 2 días 200 ml
    62,75zł/l

    precio: 12,55 zł

    PLN
    1
    4
    Batiste Volumen Champú en seco Batiste Volumen Champú en seco
    Batiste Champú Seco Celestial 200 ml
    94,20zł/l

    precio: 18,84 zł

    PLN
    1
    2
    Ziaja Ziaja Szampon ziołowy Ziaja Ziaja Szampon ziołowy
    normalizujący 200 ml
    63,90zł/l

    precio: 12,78 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-10-30
    Ziaja Ziaja Odżywka do włosów Ziaja Ziaja Odżywka do włosów
    delikatnych 200 ml
    36,80zł/l

    precio: 7,36 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad
    2028-08-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5