Wisla Baton Sekacz nuez

Wisła
410Wisla Baton Sekacz nuez
Sękacz - wafelek z nadzieniem o smaku orzechowym.
Wisla Baton Sekacz nuezWisla Baton Sekacz nuez
masa netto

masa netto

32 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-08

pojemność

cena za kilogram

82,50 zł / kg

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905436797034

5905436797034

precio: 2,64 zł

2.64 PLN 2027-01-08 NewCondition

cukier, czekolada 23% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi), E476; aromat wanilina), margaryna (oleje i tłuszcze roślinne: palmowy, rzepakowy, kokosowy; tłuszcze roślinne częściowo uwodornione: palmowy, rzepakowy; woda, emulgator: E471, sól, regulator kwasowości E330, substancja konserwująca: E202, barwnik: E160 b, aromat (zawiera mleko)), mąka pszenna, syrop glukozowy, mleko odtłuszczone w proszku, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, alkohol etylowy, orzechy laskowe 0,5%, skrobia ziemniaczana, żółtko jaja w proszku, olej słonecznikowy, sól, substancja spulchniająca: węglany sodu, emulgator: lecytyny (z soi), aromat.


Sękacz - wafelek z nadzieniem o smaku orzechowym.
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 10 ocen.




    Wisła Wisla Baton Sekacz Cocoa Wisła Wisla Baton Sekacz Cocoa
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Biominki Biominki Andruty Cocoa Biominki Biominki Andruty Cocoa
    BIO 32 g
    140,31zł/kg

    precio: 4,49 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2026-10-20
    Pawełek barra de caramelo Pawełek barra de caramelo
    42 g
    75,24zł/kg

    precio: 3,16 zł

    PLN
    1
    57
    fecha de caducidad 2027-02-26
    Pawełek barra de helado Pawełek barra de helado
    fecha de caducidad 2027-05-26
    Grześki Divida la oblea de Grześki Divida la oblea de
    chocolate sin 6 - Cocoa 26 g
    47,69zł/kg

    precio: 1,24 zł

    PLN
    1
    37
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Grześki oblea de chocolate Grześki oblea de chocolate
    naturales 36 g
    52,22zł/kg

    precio: 1,88 zł

    PLN
    1
    128
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Prince Polo Oblea clásica Prince Prince Polo Oblea clásica Prince
    fecha de caducidad 2027-05-18
    Jutrzenka | Obleas maní familia Jutrzenka | Obleas maní familia
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5