Wisla Baton Sekacz Cocoa

Wisła
413Wisla Baton Sekacz Cocoa
Wafel z nadzieniem kakaowym w czekoladzie.
Wisla Baton Sekacz CocoaWisla Baton Sekacz Cocoa
masa netto

masa netto

32 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

83,13 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905436797010

5905436797010

precio: 2,66 zł

2.66 PLN 2027-01-30 NewCondition

Cukier, czekolada 23% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyna sojowa, aromat-wanilina), margaryna (tłuszcze roślinne, uwodornione tłuszcze roślinne, woda, emulgator: E471, przeciwutleniacze: E306, E304, sól, aromaty maślane (zawierają pszenicę, soję, mleko, laktozę z mleka), całkowita zawartość tłuszczu: nie mniej niż 80%), mąka pszenna, syrop glukozowy, mleko odtłuszczone w proszku, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 2%, spirytus, olej roślinny, sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, aromat, masa kakaowa w czekoladzie min. 40%.


Wafel z nadzieniem kakaowym w czekoladzie.
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 13 ocen.




    Wisła Wisla Baton Sekacz nuez Wisła Wisla Baton Sekacz nuez
    fecha de caducidad 2027-01-08
    Biominki Biominki Andruty Cocoa Biominki Biominki Andruty Cocoa
    BIO 32 g
    140,31zł/kg

    precio: 4,49 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2026-10-20
    Pawełek barra de caramelo Pawełek barra de caramelo
    42 g
    75,24zł/kg

    precio: 3,16 zł

    PLN
    1
    57
    fecha de caducidad 2027-02-26
    Pawełek barra de helado Pawełek barra de helado
    fecha de caducidad 2027-05-26
    Grześki Divida la oblea de Grześki Divida la oblea de
    chocolate sin 6 - Cocoa 26 g
    47,69zł/kg

    precio: 1,24 zł

    PLN
    1
    37
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Grześki oblea de chocolate Grześki oblea de chocolate
    naturales 36 g
    52,22zł/kg

    precio: 1,88 zł

    PLN
    1
    128
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Prince Polo Oblea clásica Prince Prince Polo Oblea clásica Prince
    fecha de caducidad 2027-05-18
    Jutrzenka | Obleas maní familia Jutrzenka | Obleas maní familia
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5