la formación de hielo con sabor chocoloate

Cykoria
la formación de hielo con sabor chocoloatela formación de hielo con sabor chocoloate
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-31

pojemność

cena za kilogram

48,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288801113

5900288801113

precio: 4,85 zł

4.85 PLN 2026-12-31 NewCondition

cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, rzepakowy), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (14%), miazga kakaowa, lecytyna rzepakowa, aromaty.


Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu w 100 g
Wartość energetyczna 2529 kJ/
609 kcal
Tłuszcz45 g
w tym: Kwasy tłuszczowe nasycone 16 g
Węglowodany 46 g
w tym: Cukry 41 g
Błonnik 3,0 g
Białko 3,4 g
Sól 0,01 g

Mleko : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Sezam : Może zawierać
podgrzej i gotowe
marca:Cykoria
Sobre la marca:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nombre del producto regulado legalmente:Polewa o smaku czekolady
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przyrządzania:
1. Torebkę umieścić na 5-10 min. w gorącej, ale nie wrzącej wodzie (temp. około 60°C). Uwaga: polewy nie można gotować.*
2. Po rozpuszczeniu polewy torebkę wyjąć i odciąć róg.
3. Polać wystudzone ciasto lub deser.
* Polewę można również przygotować w kuchence mikrofalowej. Torebkę umieścić w pozycji pionowej w mikrofalówce ustawionej na najniższą moc (max. 360 W) na około 1 minutę (w zależności od mikrofalówki czas może być inny). Torebkę po wyjęciu z mikrofalówki kilkakrotnie ugnieść, by wyrównać konsystencję polewy.
Tipo de embalaje:Torebka
Dirección del productor:CYKORIA S.A.
Wierzchosławice 15
88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:CYKORIA S.A.
Wierzchosławice 15
88-140 Gniewkowo
Serwis Konsumenta
Delecta Delecta Vierte el sabor Delecta Delecta Vierte el sabor
del chocolate con leche 100 g
64,00zł/kg

precio: 6,40 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2027-06-30
BIOVEGAN Colorantes alimentarios BIOVEGAN Colorantes alimentarios
sin gluten Biovegan 6x8g BIO 40 g
824,75zł/kg

precio: 32,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-10-31
Cykoria Chispas coloridas de Cykoria Chispas coloridas de
achicoria con sabor a fruta 35 g
85,43zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad
2027-12-30
Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
cítrico 20 g
92,50zł/kg

precio: 1,85 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2029-02-28
Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
60 g
37,67zł/kg

precio: 2,26 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2028-03-30
Cykoria chile Cykoria chile
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2028-01-30
Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
exprese 30 bolsas 120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-05-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor de la fresa 100 g
56,30zł/kg

precio: 5,63 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor del ron 100 g
32,40zł/kg

precio: 3,24 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
instantáneo de achicoria 190 g
36,79zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5