Reef Bismarck marinado

Rafa
55
Fajne , grube płaty śledziowe. Reef Bismarck marinado
45
Pyszne, b. ładne śledzie o wyważonym smaku i w beznadziejnym opakowaniu. Tylko geniusz pakującego paczkę uchronił ją od katastrofy całkowitego zamoczenia.Reef Bismarck marinado
55
Pyszny
Reef Bismarck marinado
55
zajebiste Reef Bismarck marinado
411Reef Bismarck marinado
Reef Bismarck marinadoReef Bismarck marinado
masa netto

masa netto

800 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-27

pojemność

cena za kilogram

26,41 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907442707588

5907442707588

precio: 21,13 zł

21.13 PLN 2026-10-27 NewCondition

Płasty śledziowe marynowane ze skórką 75%, woda, sól, regulator kwasowości: kwas octowy, substancje konserwujące: E211 I E202, substancja słodząca: sacharynian sodu.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2024-11-08 18:20:57Fajne , grube płaty śledziowe.
  • 2022-10-06 00:26:38Pyszne, b. ładne śledzie o wyważonym smaku i w beznadziejnym opakowaniu. Tylko geniusz pakującego paczkę uchronił ją od katastrofy całkowitego zamoczenia.
  • Super , 2021-04-14 17:17:45Pyszny
  • pioter , 2021-04-12 20:01:32zajebiste



Rafa Rolmops Marinados Rafa Rafa Rolmops Marinados Rafa
800 g
20,51zł/kg

precio: 16,41 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-27
Seko Seko Płaty śledziowe Seko Seko Płaty śledziowe
opiekane 800 g
21,53zł/kg

precio: 17,22 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2026-11-06
Seko Seko Filety z makreli Seko Seko Filety z makreli
800 g
29,09zł/kg

precio: 23,27 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-11-19
Lisner rolmops en el adobo picante Lisner rolmops en el adobo picante
aromático 400 g
36,53zł/kg

precio: 14,61 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-27
Lisner Lisner
fecha de caducidad 2026-10-31
Rafa Arenque Rafa Koreczki en Rafa Arenque Rafa Koreczki en
Giżycko 230 g
43,43zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-11-23
Rafa Rafa
0.182 g
14,94zł/kg

precio: 7,26 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2026-10-30
Rafa Filetes de arenques cuecen en Rafa Filetes de arenques cuecen en
vinagre 1 kg

precio: 21,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-11-03
Rafa Rafa arenque rueda con setas Rafa Rafa arenque rueda con setas
200 g
44,45zł/kg

precio: 8,89 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-11-12
Rafa Rafa Lóbulo de salmón Rafa Rafa Lóbulo de salmón
atlántico ahumado en frío, envasado al vacío 0.170 g
29,61zł/kg

precio: 23,34 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-10-23
Rafa Makrela wędzona na gorąco Rafa Makrela wędzona na gorąco
0.289 g
19,40zł/kg

precio: 22,34 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-16
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5