Rafa arenque rueda con setas

Rafa
56Rafa arenque rueda con setas
Rafa arenque rueda con setasRafa arenque rueda con setas
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-12

pojemność

cena za kilogram

44,45 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907442707120

5907442707120

precio: 8,89 zł

8.89 PLN 2026-11-12 NewCondition

Filety śledziowe marynowane,60%, olej roślinny, cebula marynowana, pieczarka 2%, sól, regulator kwasowości: kwas octowy, substancje konserwujące: benzoesan sodu i sorbinian potasu, substancja słodząca: sacharynian sodu.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    Rafa Arenque Rafa Koreczki en Rafa Arenque Rafa Koreczki en
    Giżycko 230 g
    43,43zł/kg

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2026-11-23
    Seko Seko Koreczki śledziowe Seko Seko Koreczki śledziowe
    220 g
    50,77zł/kg

    precio: 11,17 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2026-12-08
    Seko Seko Koreczki śledziowe Seko Seko Koreczki śledziowe
    fecha de caducidad
    2026-11-01
    Rafa Rafa
    0.182 g
    14,94zł/kg

    precio: 7,26 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2026-10-30
    Rafa Filetes de arenques cuecen en Rafa Filetes de arenques cuecen en
    vinagre 1 kg

    precio: 21,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-11-03
    Rafa Reef Bismarck marinado Rafa Reef Bismarck marinado
    fecha de caducidad 2026-10-27
    Rafa Rafa Lóbulo de salmón Rafa Rafa Lóbulo de salmón
    atlántico ahumado en frío, envasado al vacío 0.170 g
    29,61zł/kg

    precio: 23,34 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2026-10-23
    Rafa Rolmops Marinados Rafa Rafa Rolmops Marinados Rafa
    800 g
    20,51zł/kg

    precio: 16,41 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2026-10-27
    Rafa Makrela wędzona na gorąco Rafa Makrela wędzona na gorąco
    0.289 g
    19,40zł/kg

    precio: 22,34 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-10-16
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5