Radix
51
To niezwykle wartościowy sok o znacznej ilości błonnika, aminokwasów i witamin. Stanowi silne oręże w walce z niedokrwistością (anemią), dlatego zalecany jest osobom w podeszłym wieku, kobietom w ciąży, małym dzieciom. Jego główny barwnik – betalaina – wykazuje aktywność przeciwnowotworową, przeciwzapalną oraz przeciwwirusową. Zawiera mnóstwo cennych antyoksydantów, które hamują namnażanie się komórek rakowych ( zwłaszcza w chorobach kobiecych). Sok z buraka aktywnie wspomaga pracę układu sercowo-naczyniowgo, reguluje nadciśnienie oraz – co ciekawe- niedociśnienie, a także stężenie cholesterolu. Nie wykazano w powyższym toksycznych skutków ubocznych, dlatego spożywanie soku z buraka to samo zdrowie. Rekomendowana ilość to regularne spożywanie ok. 2/3 do 1 szkl. dziennie. Można go rozcieńczyć lekko z wodą .
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-08-12

pojemność

cena za litr

15,99 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569006045

5907569006045

precio: 11,99 zł

11.99 PLN 2028-08-12 NewCondition

sok z buraków 98,4% odtworzony z zagęszczonego soku, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. 


To niezwykle wartościowy sok o znacznej ilości błonnika, aminokwasów i witamin. Stanowi silne oręże w walce z niedokrwistością (anemią), dlatego zalecany jest osobom w podeszłym wieku, kobietom w ciąży, małym dzieciom. Jego główny barwnik – betalaina – wykazuje aktywność przeciwnowotworową, przeciwzapalną oraz przeciwwirusową. Zawiera mnóstwo cennych antyoksydantów, które hamują namnażanie się komórek rakowych ( zwłaszcza w chorobach kobiecych). Sok z buraka aktywnie wspomaga pracę układu sercowo-naczyniowgo, reguluje nadciśnienie oraz – co ciekawe- niedociśnienie, a także stężenie cholesterolu. Nie wykazano w powyższym toksycznych skutków ubocznych, dlatego spożywanie soku z buraka to samo zdrowie. Rekomendowana ilość to regularne spożywanie ok. 2/3 do 1 szkl. dziennie. Można go rozcieńczyć lekko z wodą .
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Fortuna Fortuna 100% jugo de Fortuna Fortuna 100% jugo de
    tomate y vegetales 1 litr

    precio: 5,37 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Hortex Zumo Hortex Vitaminka 100% Hortex Zumo Hortex Vitaminka 100%
    plátano Sin azúcares añadidos, zanahoria, manzana, 1 litr

    precio: 6,40 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2027-09-30
    PRECIO REDUCIDO -10%
    Hortex remolacha remolachas sopa y Hortex remolacha remolachas sopa y
    jugo - apple 1 litr

    precio: 6,17 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2026-11-30
    Fortuna iv + Ginseng jugo Fortuna iv + Ginseng jugo
    multivegetal 300 ml
    10,60zł/l

    precio: 3,18 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Fortuna iv + jengibre jugo Fortuna iv + jengibre jugo
    multivegetal 300 ml
    10,60zł/l

    precio: 3,18 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Fortuna Fortuna 100% jugo de Fortuna Fortuna 100% jugo de
    tomate y vegetales 300 ml
    10,33zł/l

    precio: 3,10 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Bio Food jugo de bio-ecológica Bio Food jugo de bio-ecológica
    bioalimentario de la zanahoria en vinagre 300 ml
    29,10zł/l

    precio: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Radix agar Radix-Bis Radix agar Radix-Bis
    50 g
    251,20zł/kg

    precio: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-07-01
    Radix Semilla de radix bis chía Radix Semilla de radix bis chía
    150 g
    46,60zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Radix Azúcar de caña Radix-Bis Radix Azúcar de caña Radix-Bis
    Demerara 500 g
    14,48zł/kg

    precio: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-08-26
    Radix Grañones de maíz sin grasa Radix Grañones de maíz sin grasa
    450 g
    9,47zł/kg

    precio: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-01-17
    Radix Radix-Bis Sémola deletreada Radix Radix-Bis Sémola deletreada
    500 g
    12,00zł/kg

    precio: 6 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-25
    Radix avena Radix-Bis Radix avena Radix-Bis
    400 g
    9,40zł/kg

    precio: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Radix Maíz Radix-Bis Maka sin Radix Maíz Radix-Bis Maka sin
    gluten 450 g
    11,78zł/kg

    precio: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-02-12
    Radix Radix-bis deletreado tipo Radix Radix-bis deletreado tipo
    harina 2000 1 kg

    precio: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-01-16
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5