iv + Ginseng jugo multivegetal

Fortuna
44iv + Ginseng jugo multivegetal
Aby mieć dobre zdrowie trzeba dbać o nie regularnie, prowadzić zdrowy tryb życia i odżywiać się w sposób zrównoważony. Żeń-szeń wspomaga organizm w sytuacjach osłabienia. Zaleca się spożywanie około 300 ml soku dziennie co odpowiada 30 mg ekstraktu z korzenia żeń-szenia.
iv + Ginseng jugo multivegetaliv + Ginseng jugo multivegetal
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-30

pojemność

cena za litr

10,60 zł / l

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901886014479

5901886014479

precio: 3,18 zł

comprar 6 szt. para 3.13 zł/szt
3.18 PLN 2027-07-30 NewCondition
sok pomidorowy z zagęszczonego soku pomidorowego (57%), przeciery z: marchwi (12%), selera, cebuli (5,5%), pietruszki (3,0%), papryki (0,1%), sok z buraków ćwikłowych z zagęszczonego soku z buraków ćwikłowych (11%), sól, ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng) (0,01%), zioła i przyprawy
Wartości odżywcze (%)w 100 ml produktu
Wartość energetyczna:95 kJ / 23 kcal
Tłuszcz:<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:<0,1 g
Węglowodany:3,4 g
w tym cukry:3,4 g
Białko:1,0 g
Sól:1,0 g

Seler : Zawiera
Aby mieć dobre zdrowie trzeba dbać o nie regularnie, prowadzić zdrowy tryb życia i odżywiać się w sposób zrównoważony. Żeń-szeń wspomaga organizm w sytuacjach osłabienia. Zaleca się spożywanie około 300 ml soku dziennie co odpowiada 30 mg ekstraktu z korzenia żeń-szenia.
Características:wzmacnia organizm, 1/5 dziennej porcji owoców i warzyw
marca:Fortuna
Nombre del producto regulado legalmente:Sok pomidorowo-warzywny z żeń-szeniem.
Conservación:Chronić przed działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.
Preparación y uso:Wstrząsnąć przed otwarciem.
Tipo de embalaje:Butelka szklana
Dirección del productor:Fortuna Sp. z o.o. ul. Hoża 51 00-681 Warszawa
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Fortuna iv + jengibre jugo Fortuna iv + jengibre jugo
    multivegetal 300 ml
    10,60zł/l

    precio: 3,18 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Fortuna Fortuna 100% jugo de Fortuna Fortuna 100% jugo de
    tomate y vegetales 300 ml
    10,33zł/l

    precio: 3,10 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Bio Food jugo de bio-ecológica Bio Food jugo de bio-ecológica
    bioalimentario de la zanahoria en vinagre 300 ml
    29,10zł/l

    precio: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Bio Food Zumo de pepino en Bio Food Zumo de pepino en
    escabeche orgánico BIO de Bio Food 300 ml
    23,93zł/l

    precio: 7,18 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Bio Food Zumo de remolacha en Bio Food Zumo de remolacha en
    escabeche Bio Food NFC sin gluten BIO 300 ml
    23,90zł/l

    precio: 7,17 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-09-19
    Bio Food Bio Food Sauerkraut Juice Bio Food Bio Food Sauerkraut Juice
    NFC sin gluten BIO 300 ml
    23,30zł/l

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-09-19
    Bio Food Bio Food Juice en Bio Food Bio Food Juice en
    escabeche multi-vegetal NFC sin gluten BIO 300 ml
    27,93zł/l

    precio: 8,38 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-02-19
    Fortuna 100 % de azúcar del jugo Fortuna 100 % de azúcar del jugo
    de naranja gratis 1 litr

    precio: 7,50 zł

    PLN
    1
    87
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Fortuna Jugo de tomate 100 % Fortuna Jugo de tomate 100 %
    1 litr

    precio: 5,37 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Fortuna tomate jugo de Tabasco Fortuna tomate jugo de Tabasco
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Fortuna Fortuna 100% jugo de Fortuna Fortuna 100% jugo de
    tomate y vegetales 1 litr

    precio: 5,37 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Fortuna 100 % de azúcar del jugo Fortuna 100 % de azúcar del jugo
    multivitamínico libre 1 litr

    precio: 6,24 zł

    PLN
    1
    39
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Fortuna jugo de tomate de tomate Fortuna jugo de tomate de tomate
    fresco 300 ml
    9,97zł/l

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5