jugo de bio-ecológica bioalimentario de la zanahoria en vinagre

Bio Food
42jugo de bio-ecológica bioalimentario de la zanahoria en vinagre
Sok z marchwi kwaszonej, ten sok jest produktem innowacyjnym na skalę krajową. Zachowując wszystkie walory soków kwaszonych smak tego soku jest bardzo zbliżony do smaku soku ze świeżej marchwi.
jugo de bio-ecológica bioalimentario de la zanahoria en vinagrejugo de bio-ecológica bioalimentario de la zanahoria en vinagre
BIO
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-04-28

pojemność

cena za litr

29,10 zł / l

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905933486769

5905933486769

precio: 8,73 zł

8.73 PLN 2028-04-28 NewCondition
Sok z marchwi kwaszonej, ten sok jest produktem innowacyjnym na skalę krajową. Zachowując wszystkie walory soków kwaszonych smak tego soku jest bardzo zbliżony do smaku soku ze świeżej marchwi.
marca:Bio Food
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Fortuna iv + Ginseng jugo Fortuna iv + Ginseng jugo
    multivegetal 300 ml
    10,60zł/l

    precio: 3,18 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Fortuna iv + jengibre jugo Fortuna iv + jengibre jugo
    multivegetal 300 ml
    10,60zł/l

    precio: 3,18 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Fortuna Fortuna 100% jugo de Fortuna Fortuna 100% jugo de
    tomate y vegetales 300 ml
    10,33zł/l

    precio: 3,10 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Bio Food Zumo de pepino en Bio Food Zumo de pepino en
    escabeche orgánico BIO de Bio Food 300 ml
    23,93zł/l

    precio: 7,18 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Bio Food Zumo de remolacha en Bio Food Zumo de remolacha en
    escabeche Bio Food NFC sin gluten BIO 300 ml
    23,90zł/l

    precio: 7,17 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-09-19
    Bio Food Bio Food Sauerkraut Juice Bio Food Bio Food Sauerkraut Juice
    NFC sin gluten BIO 300 ml
    23,30zł/l

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-09-19
    Bio Food Bio Food Juice en Bio Food Bio Food Juice en
    escabeche multi-vegetal NFC sin gluten BIO 300 ml
    27,93zł/l

    precio: 8,38 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-02-19
    Bio Food Puré de tomate sin Bio Food Puré de tomate sin
    gluten Bio Food BIO 500 ml
    19,98zł/l

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-03-14
    Bio Food jugo de arándano Bio Food jugo de arándano
    BIO
    jugo de arándano ecológico jugo de arándano ecológico
    ecológico 300 ml
    66,63zł/l

    precio: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-02-19
    Bio Food Pepinos encurtidos sin Bio Food Pepinos encurtidos sin
    gluten Bio Food BIO 760 g
    23,53zł/kg

    precio: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-09-19
    Bio Food vinagre de manzana bio Bio Food vinagre de manzana bio
    700 ml
    21,41zł/l

    precio: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-02-19
    Bio Food Bio Food Borscht rojo Bio Food Bio Food Borscht rojo
    vegetariano BIO 500 ml
    19,98zł/l

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-01-15
    Bio Food Bio Food Chucrut con Bio Food Bio Food Chucrut con
    zanahorias BIO 700 g
    14,29zł/kg

    precio: 10 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-06-16
    Bio Food manzana vinagre BIO 250 Bio Food manzana vinagre BIO 250
    ml - ALIMENTOS BIO 250 ml
    41,64zł/l

    precio: 10,41 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-04-28
    Bio Food Pepinos encurtidos sin Bio Food Pepinos encurtidos sin
    gluten Bio Food 280 g
    27,75zł/kg

    precio: 7,77 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-05-13
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5