Prymat Warto wiedzieć Marynując mięsa na grilla, pamiętam aby kawałki były jednakowej grubości. Wówczas będziesz mieć gwarancję, że marynata wchłonie się równomiernie we wszystkie kawałki.
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-04-30

pojemność

cena za kilogram

81,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000383

5901135000383

precio: 6,50 zł

6.50 PLN 2029-04-30 NewCondition
sól, papryka słodka, cebula, owoc kolendry, cukier, owoc jałowca, kminek, gorczyca biała, czosnek, rozmaryn, majeranek, natka pietruszki, chili, cząber
Información sobre aditivos:bez dodatku substancji konserwujących
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 892 kJ / 241 kcal
Tłuszcz 6,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,8 g
Węglowodany 23 g
w tym cukry 12 g
Białko 7,7 g
Sól 37,6 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć Marynując mięsa na grilla, pamiętam aby kawałki były jednakowej grubości. Wówczas będziesz mieć gwarancję, że marynata wchłonie się równomiernie we wszystkie kawałki.
Características:bez dodatku substancji konserwujących, bez dodatku glutaminianu sodu
marca:Prymat
Nombre del producto regulado legalmente:Przyprawa Grill klasyczny - suszona mieszanka przyprawowa.
Conservación:Przechowywać zamknięte w suchym i zacienionym miejscu.
Recetas:
Tipo de embalaje:Opakowanie plastikowe
Dirección del productor:Prymat Sp. z o.o. ul. Chlebowa 14 44-337 Jastrzębie-Zdrój Polska
Dirección de devolución:Prymat Sp. z o.o. ul. Chlebowa 14 44-337 Jastrzębie-Zdrój Polska Tel.: +48/32/47 33 833
Prymat Prymat Grill ziołowy Prymat Prymat Grill ziołowy
przyprawa 80 g
59,75zł/kg

precio: 4,78 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-04-30
Kamis curry Kamis curry
fecha de caducidad 2029-01-25
Prymat clásica parrilla Prymat clásica parrilla
condimento 20g

precio: 2,23 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-03-31
Prymat Aderezo para peces Prymat Aderezo para peces
fecha de caducidad 2028-05-30
Prymat especias a la olla Prymat especias a la olla
fecha de caducidad 2028-01-31
Prymat especias para callos Prymat especias para callos
fecha de caducidad
2027-11-30
Prymat hierbas provenzales Prymat hierbas provenzales
10 g
199,00zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2029-08-30
Prymat condimento de la carne Prymat condimento de la carne
picada 20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2028-07-30
Prymat pimienta negro Prymat pimienta negro
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-07-30
Prymat pimientos dulces suelo Prymat pimientos dulces suelo
20 g
105,00zł/kg

precio: 2,10 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2029-07-30
Prymat de pimienta de cayena Prymat de pimienta de cayena
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2029-02-28
Prymat frotado mejorana Prymat frotado mejorana
8 g
248,75zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-05-30
Prymat sazonar albahaca para Prymat sazonar albahaca para
vajilla la provisión en el reverso 10 g
199,00zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2029-03-30
Prymat sal de ajo Prymat sal de ajo
40 g
55,50zł/kg

precio: 2,22 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-01-30
Prymat ají ( pimiento de cayena ) Prymat ají ( pimiento de cayena )
picada 15 g
132,67zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2029-02-28
Prymat sal de nitrito Prymat sal de nitrito
50 g
47,40zł/kg

precio: 2,37 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-09-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5