sal de ajo

Prymat Warto wiedzieć: Sól czosnkowa to popularne w kuchni połączenie czosnkowego i słonego smaku. Pozwala w łatwy i szybki sposób podkreślić smak potraw, szczególnie duszonych dań mięsnych i warzywnych. Pasuje do: - mięs: duszonych, smażonych, grillowanych i pieczonych - ryb - dań warzywnych Nietypowe zastosowanie: Pasuje do dań kuchni hiszpańskiej, a także owoców morza, jak krewetki, kalmary czy przegrzebki.
sal de ajosal de ajo
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

55,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000314

5901135000314

precio: 2,22 zł

2.22 PLN 2028-01-30 NewCondition
sól (87 %), czosnek (11,7 %), ekstrakt czosnku
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna179 kJ / 42 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany7,6 g
w tym cukry2,5 g
Białko2,3 g
Sól84,6 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Sól czosnkowa to popularne w kuchni połączenie czosnkowego i słonego smaku. Pozwala w łatwy i szybki sposób podkreślić smak potraw, szczególnie duszonych dań mięsnych i warzywnych. Pasuje do: - mięs: duszonych, smażonych, grillowanych i pieczonych - ryb - dań warzywnych Nietypowe zastosowanie: Pasuje do dań kuchni hiszpańskiej, a także owoców morza, jak krewetki, kalmary czy przegrzebki.
Características:bez dodatku glutaminianu sodu
marca:Prymat
Nombre del producto regulado legalmente:Sól czosnkowa drobnoziarnista - suszona mieszanka przyprawowa.
Conservación:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Prymat aderezo para vino caliente Prymat aderezo para vino caliente
y la cerveza 40 g
49,75zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2028-10-31
Dary Natury Dones de la naturaleza Dary Natury Dones de la naturaleza
secó BIO cebolla 40 g
222,00zł/kg

precio: 8,88 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-05-03
Prymat pimienta negro Prymat pimienta negro
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-07-30
Prymat pimientos dulces suelo Prymat pimientos dulces suelo
20 g
105,00zł/kg

precio: 2,10 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2029-07-30
Prymat de pimienta de cayena Prymat de pimienta de cayena
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2029-02-28
Prymat frotado mejorana Prymat frotado mejorana
8 g
248,75zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-05-30
Prymat sazonar albahaca para Prymat sazonar albahaca para
vajilla la provisión en el reverso 10 g
199,00zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2029-03-30
Prymat ají ( pimiento de cayena ) Prymat ají ( pimiento de cayena )
picada 15 g
132,67zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2029-02-28
Prymat clásica parrilla Prymat clásica parrilla
condimento 20g

precio: 2,23 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-03-31
Prymat Aderezo para peces Prymat Aderezo para peces
fecha de caducidad 2028-05-30
Prymat sal de nitrito Prymat sal de nitrito
50 g
47,40zł/kg

precio: 2,37 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-09-30
Prymat pimienta de Jamaica Prymat pimienta de Jamaica
15 g
132,67zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2029-06-30
Prymat canela picada Prymat canela picada
15 g
132,67zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2029-06-30
Prymat tomillo borrado Prymat tomillo borrado
10 g
199,00zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2029-02-28
Prymat pimienta blanca picada Prymat pimienta blanca picada
15 g
148,00zł/kg

precio: 2,22 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2029-02-28
Prymat toda la mostaza Prymat toda la mostaza
30 g
66,33zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2028-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5