Papel higiénico Cashmir Manzanilla

Cashmir
46Papel higiénico Cashmir Manzanilla
Papel higiénico Cashmir ManzanillaPapel higiénico Cashmir Manzanilla
masa netto

masa netto

8 rol.

pojemność

cena za kilogram

1,22 zł / rol.

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768979152

5902768979152

precio: 9,75 zł

9.75 PLN NewCondition
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.




    Regina papel higiénico de Regina papel higiénico de
    manzanilla 3 capas blancas 8 rollos 8 szt.
    1,79zł/szt.

    precio: 14,29 zł

    PLN
    1
    112
    Regina papel higiénico aloe vera Regina papel higiénico aloe vera
    8 szt.
    1,79zł/szt.

    precio: 14,28 zł

    PLN
    1
    56
    Velvet papel higiénico suave Velvet papel higiénico suave
    blanco 8 rol.
    1,69zł/ rol.

    precio: 13,50 zł

    PLN
    1
    35
    Velvet Naturalmente Velvet cuidado Velvet Naturalmente Velvet cuidado
    el papel higiénico de manzanilla 8 rol.
    1,69zł/ rol.

    precio: 13,50 zł

    PLN
    1
    15
    Cashmir Papel higiénico Cashmir Cashmir Papel higiénico Cashmir
    Satine Premium blanco 8 rol.
    1,22zł/ rol.

    precio: 9,75 zł

    PLN
    1
    90
    Valletto Papier toaletowy biały Valletto Papier toaletowy biały
    8 rol.

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    136
    Valletto Papier toaletowy Valletto Papier toaletowy
    8 rol.
    1,00zł/ rol.

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    146
    Velvet xxl papel higiénico blanco Velvet xxl papel higiénico blanco
    4 rollos 4 szt.
    1,87zł/szt.

    precio: 7,48 zł

    PLN
    1
    3
    Cashmir Toalla de papel Cashmir Cashmir Toalla de papel Cashmir
    Superior Giga Roll Universal 1 szt.

    precio: 10,67 zł

    PLN
    1
    13
    Cashmir Cashmir Papier toaletowy Cashmir Cashmir Papier toaletowy
    10 rol.
    1,15zł/ rol.

    precio: 11,52 zł

    PLN
    1
    61
    Cashmir Cashmir Papier toaletowy Cashmir Cashmir Papier toaletowy
    10 rol.
    1,15zł/ rol.

    precio: 11,52 zł

    PLN
    1
    62
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5