Valletto Papier Toaletowy to doskonały wybór dla osób ceniących jakość i wygodę. Ten 2-warstwowy papier łączy w sobie delikatność i wytrzymałość, zapewniając komfort użytkowania każdego dnia. W opakowaniu znajduje się 8 rolek, co czyni go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem do każdej łazienki.

Dzięki dwóm warstwom papier Valletto jest wyjątkowo miękki, a jednocześnie odporny na rozdarcia. Jego struktura została zaprojektowana z myślą o skórze wrażliwej, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla całej rodziny.

Każda rolka ma odpowiednią długość, co zapewnia wydajność i mniejsze częstotliwości wymiany. Papier jest produkowany z troską o środowisko naturalne, wykorzystując surowce pochodzące z odpowiedzialnych źródeł.

Valletto Papier Toaletowy to nie tylko produkt codziennego użytku, ale również synonim komfortu i dbałości o detale. Spraw, by Twoja łazienka zyskała na funkcjonalności i elegancji z papierem, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wybierz Valletto – jakość, na którą zasługujesz!

masa netto

masa netto

8 rol.

pojemność

cena za kilogram

0,87 zł / rol.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905999150550

5905999150550

precio: 6,99 zł

6.99 PLN NewCondition

Valletto Papier Toaletowy to doskonały wybór dla osób ceniących jakość i wygodę. Ten 2-warstwowy papier łączy w sobie delikatność i wytrzymałość, zapewniając komfort użytkowania każdego dnia. W opakowaniu znajduje się 8 rolek, co czyni go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem do każdej łazienki.

Dzięki dwóm warstwom papier Valletto jest wyjątkowo miękki, a jednocześnie odporny na rozdarcia. Jego struktura została zaprojektowana z myślą o skórze wrażliwej, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla całej rodziny.

Każda rolka ma odpowiednią długość, co zapewnia wydajność i mniejsze częstotliwości wymiany. Papier jest produkowany z troską o środowisko naturalne, wykorzystując surowce pochodzące z odpowiedzialnych źródeł.

Valletto Papier Toaletowy to nie tylko produkt codziennego użytku, ale również synonim komfortu i dbałości o detale. Spraw, by Twoja łazienka zyskała na funkcjonalności i elegancji z papierem, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wybierz Valletto – jakość, na którą zasługujesz!


Regina papel higiénico de Regina papel higiénico de
manzanilla 3 capas blancas 8 rollos 8 szt.
1,79zł/szt.

precio: 14,29 zł

PLN
1
112
Regina papel higiénico aloe vera Regina papel higiénico aloe vera
8 szt.
1,79zł/szt.

precio: 14,28 zł

PLN
1
56
Velvet papel higiénico suave Velvet papel higiénico suave
blanco 8 rol.
1,69zł/ rol.

precio: 13,50 zł

PLN
1
35
Velvet Naturalmente Velvet cuidado Velvet Naturalmente Velvet cuidado
el papel higiénico de manzanilla 8 rol.
1,69zł/ rol.

precio: 13,50 zł

PLN
1
15
Cashmir Papel higiénico Cashmir Cashmir Papel higiénico Cashmir
Manzanilla 8 rol.
1,22zł/ rol.

precio: 9,75 zł

PLN
1
87
Cashmir Papel higiénico Cashmir Cashmir Papel higiénico Cashmir
Satine Premium blanco 8 rol.
1,22zł/ rol.

precio: 9,75 zł

PLN
1
90
Valletto Papier toaletowy Valletto Papier toaletowy
8 rol.
1,00zł/ rol.

precio: 7,99 zł

PLN
1
146
Velvet xxl papel higiénico blanco Velvet xxl papel higiénico blanco
4 rollos 4 szt.
1,87zł/szt.

precio: 7,48 zł

PLN
1
3
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5