Odkryj wyjątkowy komfort i delikatność z papierem toaletowym Valletto 3-warstwowym, wzbogaconym subtelnym aromatem rumianku oraz zielonej herbaty. W opakowaniu znajdziesz 8 wydajnych rolek, które wprowadzą do Twojej łazienki nutę świeżości i relaksu.

Trzy warstwy papieru gwarantują nie tylko niezwykłą miękkość, ale również wytrzymałość. To idealne połączenie dla osób poszukujących produktu, który zapewni maksymalny komfort i skuteczność. Delikatny aromat rumianku i zielonej herbaty sprawia, że codzienne użytkowanie staje się przyjemnością, a subtelny zapach pozostawia uczucie świeżości.

Valletto Papier Toaletowy jest bezpieczny dla skóry, dzięki starannie dobranym materiałom. Produkowany z troską o środowisko, pochodzi z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł. Każda rolka to idealna równowaga pomiędzy trwałością a delikatnością.

Wybierz papier, który nie tylko spełnia praktyczne potrzeby, ale również dodaje Twojej łazience odrobiny luksusu. Valletto 3-warstwowy z aromatem rumianku i zielonej herbaty to doskonały wybór dla Ciebie i Twojej rodziny!

masa netto

masa netto

8 rol.

pojemność

cena za kilogram

1,00 zł / rol.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905999150529

5905999150529

precio: 7,99 zł

7.99 PLN NewCondition

Odkryj wyjątkowy komfort i delikatność z papierem toaletowym Valletto 3-warstwowym, wzbogaconym subtelnym aromatem rumianku oraz zielonej herbaty. W opakowaniu znajdziesz 8 wydajnych rolek, które wprowadzą do Twojej łazienki nutę świeżości i relaksu.

Trzy warstwy papieru gwarantują nie tylko niezwykłą miękkość, ale również wytrzymałość. To idealne połączenie dla osób poszukujących produktu, który zapewni maksymalny komfort i skuteczność. Delikatny aromat rumianku i zielonej herbaty sprawia, że codzienne użytkowanie staje się przyjemnością, a subtelny zapach pozostawia uczucie świeżości.

Valletto Papier Toaletowy jest bezpieczny dla skóry, dzięki starannie dobranym materiałom. Produkowany z troską o środowisko, pochodzi z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł. Każda rolka to idealna równowaga pomiędzy trwałością a delikatnością.

Wybierz papier, który nie tylko spełnia praktyczne potrzeby, ale również dodaje Twojej łazience odrobiny luksusu. Valletto 3-warstwowy z aromatem rumianku i zielonej herbaty to doskonały wybór dla Ciebie i Twojej rodziny!


Regina papel higiénico de Regina papel higiénico de
manzanilla 3 capas blancas 8 rollos 8 szt.
1,79zł/szt.

precio: 14,29 zł

PLN
1
112
Regina papel higiénico aloe vera Regina papel higiénico aloe vera
8 szt.
1,79zł/szt.

precio: 14,28 zł

PLN
1
56
Velvet papel higiénico suave Velvet papel higiénico suave
blanco 8 rol.
1,69zł/ rol.

precio: 13,50 zł

PLN
1
35
Velvet Naturalmente Velvet cuidado Velvet Naturalmente Velvet cuidado
el papel higiénico de manzanilla 8 rol.
1,69zł/ rol.

precio: 13,50 zł

PLN
1
15
Cashmir Papel higiénico Cashmir Cashmir Papel higiénico Cashmir
Manzanilla 8 rol.
1,22zł/ rol.

precio: 9,75 zł

PLN
1
87
Cashmir Papel higiénico Cashmir Cashmir Papel higiénico Cashmir
Satine Premium blanco 8 rol.
1,22zł/ rol.

precio: 9,75 zł

PLN
1
90
Valletto Papier toaletowy biały Valletto Papier toaletowy biały
8 rol.

precio: 6,99 zł

PLN
1
136
Velvet xxl papel higiénico blanco Velvet xxl papel higiénico blanco
4 rollos 4 szt.
1,87zł/szt.

precio: 7,48 zł

PLN
1
3
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5