Obleas integrales Sonko Light en chocolate negro

Sonko
Obleas integrales Sonko Light en chocolate negroObleas integrales Sonko Light en chocolate negro
masa netto

masa netto

36 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-12

pojemność

cena za kilogram

138,61 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180630112

5902180630112

precio: 4,99 zł

comprar 11 szt. para 4.92 zł/szt
4.99 PLN 2027-05-12 NewCondition
czekolada 57 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyna sojowa i E476, aromat: wanilina), mąka pełnoziarnista 22,6 % (żytnia i pszenna), mąka żytnia, woda, ekstrakt słodowy jęczmienny, inulina, sól, zakwas żytni, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, Czekolada: masa kakaowa minimum 51 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1951 kJ / 466 kcal
Tłuszcz, w tym:20,0 g
- kwasy tłuszczowe nasycone12,6 g
Węglowodany, w tym:61,4 g
- cukry34,3 g
Błonnik5,7 g
Białko7,1 g
Sól0,69 g
Opakowanie zawiera 3 porcje (3 kromki).

Jęczmień : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
kakao 51 %
marca:Sonko
Nombre del producto regulado legalmente:Pieczywo pełnoziarniste w czekoladzie. Pieczywo ekstrudowane, w czekoladzie.
Conservación:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Tipo de embalaje:Torebka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Grześki oblea de chocolate Grześki oblea de chocolate
naturales 36 g
52,22zł/kg

precio: 1,88 zł

PLN
1
128
fecha de caducidad 2027-06-30
Sonko Sonko Light wafers 3 granos Sonko Sonko Light wafers 3 granos
en chocolate con leche 36 g
138,61zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2027-05-31
Pawełek barra de caramelo Pawełek barra de caramelo
42 g
75,24zł/kg

precio: 3,16 zł

PLN
1
57
fecha de caducidad 2027-02-26
Pawełek barra de helado Pawełek barra de helado
fecha de caducidad 2027-05-26
Grześki Divida la oblea de Grześki Divida la oblea de
chocolate sin 6 - Cocoa 26 g
47,69zł/kg

precio: 1,24 zł

PLN
1
37
fecha de caducidad 2027-01-31
Prince Polo Oblea clásica Prince Prince Polo Oblea clásica Prince
fecha de caducidad 2027-05-18
Jutrzenka | Obleas maní familia Jutrzenka | Obleas maní familia
fecha de caducidad 2027-08-30
Jutrzenka | Obleas familia, crema Jutrzenka | Obleas familia, crema
180 g
23,72zł/kg

precio: 4,27 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-07-30
Sonko pasteles de arroz naturales Sonko pasteles de arroz naturales
130 g
36,15zł/kg

precio: 4,70 zł

PLN
1
62
fecha de caducidad 2027-09-15
Sonko Obleas de arroz sonko con Sonko Obleas de arroz sonko con
sal marina 130 g
37,08zł/kg

precio: 4,82 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-09-25
Sonko Granos de cebada Sonko Sonko Granos de cebada Sonko
Country 4x100g 400 g
14,58zł/kg

precio: 5,83 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-03-01
Sonko Arroz blanco de grano largo Sonko Arroz blanco de grano largo
Sonko 1 kg

precio: 7,32 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-02
Sonko tortas de arroz de las Sonko tortas de arroz de las
semillas de calabaza 130 g
37,31zł/kg

precio: 4,85 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2027-05-12
Sonko avena, tostados 4 bolsas x Sonko avena, tostados 4 bolsas x
100g 400 g
16,13zł/kg

precio: 6,45 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-03-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5