tortas de arroz de las semillas de calabaza

Sonko
57tortas de arroz de las semillas de calabaza
Pestki dyni to niewielkie zielono-żółte nasiona, które charakteryzuje delikatny orzechowy smak. Wykorzystywane w kuchni jako zdrowy składnik codziennej diety. Jeśli szukasz pysznych inspiracji, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasze wafle ryżowe z pestkami dyni i algami morskimi to smaczna, bezglutenowa przekąska stosowana również jako alternatywa dla tradycyjnego pieczywa. Są idealne do przygotowania kanapek z różnorodnymi dodatkami. Możesz je chrupać na okrągło! Świetnie smakują w wersji na słodko, jak i w wytrawnej. Jeden wafel to zaledwie 36 kcal. Zasmakuj w naszych ryżowych krążkach i urozmaić nimi swoją codzienną dietę. Smacznego! Produkt certyfikowany przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.
tortas de arroz de las semillas de calabazatortas de arroz de las semillas de calabaza
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-12

pojemność

cena za kilogram

37,31 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180202333

5902180202333

precio: 4,85 zł

comprar 16 szt. para 4.78 zł/szt
4.85 PLN 2027-05-12 NewCondition
ryż brązowy (90,4%), pestki dyni (5,5%), granulat z algami (mąka kukurydziana, olej rzepakowy, sól, sproszkowane algi morskie (0,03%), barwnik: kompleksy miedziowe chlorofilin), sól
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna1628 kJ
Wartość energetyczna 385 kcal
Tłuszcz, w tym:3,9 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 0,8 g
Węglowodany, w tym:76,0 g
- cukry 1,2 g
Błonnik 3,3 g
Białko 9,7 g
Sól 0,54 g
Opakowanie zawiera 14 porcji produktu (14 wafli).

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Pestki dyni to niewielkie zielono-żółte nasiona, które charakteryzuje delikatny orzechowy smak. Wykorzystywane w kuchni jako zdrowy składnik codziennej diety. Jeśli szukasz pysznych inspiracji, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasze wafle ryżowe z pestkami dyni i algami morskimi to smaczna, bezglutenowa przekąska stosowana również jako alternatywa dla tradycyjnego pieczywa. Są idealne do przygotowania kanapek z różnorodnymi dodatkami. Możesz je chrupać na okrągło! Świetnie smakują w wersji na słodko, jak i w wytrawnej. Jeden wafel to zaledwie 36 kcal. Zasmakuj w naszych ryżowych krążkach i urozmaić nimi swoją codzienną dietę. Smacznego! Produkt certyfikowany przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.
marca:Sonko
Sobre la marca:Sonko - dbaj o siebie! Sonko Classic
Nombre del producto regulado legalmente:Wafle ryżowe z pestkami dyni i algami morskimi. Wafle ryżowe z dodatkami.
Otra información:Znak przekreślonego kłosa - PL-003-04
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Zielone przebarwienia na waflach wynikają z obecności w produkcie granulatu z algami.
Tipo de embalaje:Woreczek
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.




    Sonko pasteles de arroz naturales Sonko pasteles de arroz naturales
    130 g
    36,15zł/kg

    precio: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    fecha de caducidad 2027-09-15
    Sonko Obleas de arroz sonko con Sonko Obleas de arroz sonko con
    sal marina 130 g
    37,08zł/kg

    precio: 4,82 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-09-25
    Sonko Tortitas de arroz sonko con Sonko Tortitas de arroz sonko con
    pipas de girasol 130 g
    38,38zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    25
    fecha de caducidad 2027-05-31
    Kupiec pasteles de arroz Kupiec pasteles de arroz
    multicereales 20 % gratis 90 g
    50,89zł/kg

    precio: 4,58 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Kupiec pasteles de arroz Kupiec pasteles de arroz
    tradicionales 90 g
    51,67zł/kg

    precio: 4,65 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Kupiec tortas de arroz de la luz y Kupiec tortas de arroz de la luz y
    la sal del mar y nítidas 12 piezas 120 g
    38,83zł/kg

    precio: 4,66 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Sonko Sonko Obleas de arroz oscuro Sonko Sonko Obleas de arroz oscuro
    con chocolate 65 g
    119,69zł/kg

    precio: 7,78 zł

    PLN
    1
    25
    fecha de caducidad 2027-08-27
    Sonko tortas de arroz de la leche Sonko tortas de arroz de la leche
    en el chocolate con leche 65 g
    104,77zł/kg

    precio: 6,81 zł

    PLN
    1
    35
    fecha de caducidad 2027-09-11
    Sonko Granos de cebada Sonko Sonko Granos de cebada Sonko
    Country 4x100g 400 g
    14,58zł/kg

    precio: 5,83 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-03-01
    Sonko Arroz blanco de grano largo Sonko Arroz blanco de grano largo
    Sonko 1 kg

    precio: 7,32 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-02
    Sonko avena, tostados 4 bolsas x Sonko avena, tostados 4 bolsas x
    100g 400 g
    16,13zł/kg

    precio: 6,45 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Sonko soluble pan luz sonko Sonko soluble pan luz sonko
    fecha de caducidad 2027-05-17
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5