12 % de crema

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 556 kJ / 134 kcal |
| Tłuszcz | 12 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 7,2 g |
| Węglowodany | 3,9 g |
| w tym cukry | 3,9 g |
| Białko | 2,7 g |
| Sól | 0,10 g |
| Mleko : | Zawiera |
precio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Piatnica._crema_para_sopas_18/19857.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Piatnica._crema_para_sopas_12/21042.htmlprecio: 4,34 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mlekovita_Cream_Polish_denso_18_gesta/40765.htmlprecio: 6,82 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Viernes_sopa_crema_18/82132.htmlprecio: 5,66 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Piatnica._crema_para_sopas_12/96703.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Crema_Mlekovita_18_sin_lactosa/99495.htmlmleko pasteryzowane, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
precio: 2,58 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Luz_yogur_Balcanes/26732_2429451_258.html2026-05-27
mleko pełne pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus de(...)
precio: 5,73 zł
PLN https://es.dodomku.pl/yogur_Balcanes/29642.html2026-06-09
precio: 5,51 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Maliuta_de_mantequilla_adicional/61218.htmlmleko, odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
precio: 2,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Yogur_natural_Maluta_2.5/78528.htmlmleko pasteryzowane, wsad waniliowy (cukier, substancja zagęszczająca: pektyna cytrusowa, aromat naturalny waniliowy), bakterie fermentacji mlekowej
precio: 4,64 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Maluta_Serek_homogenizowany_waniliowy_bez_laktozy/125371_2428450_464.htmlmleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
precio: 4,39 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Maluta_Skyr_Jogurt_typu_islandzkiego_naturalny/125374.html2026-06-02






Carrito de compras