La primacía de las hebras de azafrán

Prymat
51La primacía de las hebras de azafrán
Warto wiedzieć: Szafran nitki to ręcznie zbierane, wysuszone znamiona kwiatów szafranu uprawnego. Pasuje do: - dań kuchni azjatyckiej - owoców morza - ryżu - ryb - zup - sosów Nietypowe zastosowanie: Jest idealną przyprawą do wielkanocnej babki. Nada jej wyjątkowy smak i piękny żółty kolor. Wewnątrz opakowania znajduje się plastikowy pojemnik z przyprawą.
La primacía de las hebras de azafránLa primacía de las hebras de azafrán
data przydatności

fecha de caducidad:

2028-05-30

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135032940

5901135032940

precio: 6,34 zł

6.34 PLN 2028-05-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Warto wiedzieć: Szafran nitki to ręcznie zbierane, wysuszone znamiona kwiatów szafranu uprawnego. Pasuje do: - dań kuchni azjatyckiej - owoców morza - ryżu - ryb - zup - sosów Nietypowe zastosowanie: Jest idealną przyprawą do wielkanocnej babki. Nada jej wyjątkowy smak i piękny żółty kolor. Wewnątrz opakowania znajduje się plastikowy pojemnik z przyprawą.
Características:pełne aromatu zioła i przyprawy
marca:Prymat
Sobre la marca:Prymat Pełne aromatu zioła i przyprawy
Nombre del producto regulado legalmente:Szafran nitki.
Conservación:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Prymat pimienta negro Prymat pimienta negro
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Prymat pimientos dulces suelo Prymat pimientos dulces suelo
    20 g
    105,00zł/kg

    precio: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Prymat de pimienta de cayena Prymat de pimienta de cayena
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2029-02-28
    Prymat frotado mejorana Prymat frotado mejorana
    8 g
    248,75zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-30
    Prymat sazonar albahaca para Prymat sazonar albahaca para
    vajilla la provisión en el reverso 10 g
    199,00zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2029-03-30
    Prymat sal de ajo Prymat sal de ajo
    40 g
    55,50zł/kg

    precio: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad
    2028-01-30
    Prymat ají ( pimiento de cayena ) Prymat ají ( pimiento de cayena )
    picada 15 g
    132,67zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Prymat pimienta de Jamaica Prymat pimienta de Jamaica
    15 g
    132,67zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Prymat clásica parrilla Prymat clásica parrilla
    condimento 20g

    precio: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-03-31
    Prymat Aderezo para peces Prymat Aderezo para peces
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Prymat sal de nitrito Prymat sal de nitrito
    50 g
    47,40zł/kg

    precio: 2,37 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Prymat canela picada Prymat canela picada
    15 g
    132,67zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Prymat tomillo borrado Prymat tomillo borrado
    10 g
    199,00zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Prymat pimienta blanca picada Prymat pimienta blanca picada
    15 g
    148,00zł/kg

    precio: 2,22 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Prymat toda la mostaza Prymat toda la mostaza
    30 g
    66,33zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Prymat jengibre picado Prymat jengibre picado
    15 g
    132,67zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2029-03-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5