toda la mostaza

Prymat
51toda la mostaza
Warto wiedzieć: Ziarenka gorczycy białej mają słodkawy, a zarazem palący smak. Jest składnikiem musztardy oraz większości przetworów. Pasuje do: - marynat do mięs i owoców morza - pikantnych sosów - kiszonych ogórków czy kapusty Nietypowe zastosowanie: Gorczyca biała cała to doskonały dodatek do domowego majonezu.
toda la mostazatoda la mostaza
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

66,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000529

5901135000529

precio: 1,99 zł

1.99 PLN 2028-06-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Ziarenka gorczycy białej mają słodkawy, a zarazem palący smak. Jest składnikiem musztardy oraz większości przetworów. Pasuje do: - marynat do mięs i owoców morza - pikantnych sosów - kiszonych ogórków czy kapusty Nietypowe zastosowanie: Gorczyca biała cała to doskonały dodatek do domowego majonezu.
Características:pełne aromatu zioła i przyprawy
marca:Prymat
Nombre del producto regulado legalmente:Gorczyca biała cała.
Conservación:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
    naturaleza Anís BIO 30 g
    254,00zł/kg

    precio: 7,62 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-01-04
    Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
    naturaleza de chile BIO 30 g
    510,33zł/kg

    precio: 15,31 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-10-02
    Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
    naturaleza BIO salados 30 g
    203,67zł/kg

    precio: 6,11 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-08-01
    Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
    naturaleza BIO nuez moscada molida 30 g
    546,00zł/kg

    precio: 16,38 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-10-01
    Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
    Naturaleza Clavos Enteros BIO 30 g
    463,00zł/kg

    precio: 13,89 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2028-02-01
    Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
    naturaleza BIO clavo de olor molido 30 g
    489,33zł/kg

    precio: 14,68 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-11-03
    Dary Natury Dary Natury Jałowiec Dary Natury Dary Natury Jałowiec
    fecha de caducidad
    2028-01-02
    Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
    naturaleza de cilantro BIO semilla 30 g
    218,00zł/kg

    precio: 6,54 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-02-01
    Prymat pimienta negro Prymat pimienta negro
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Prymat pimientos dulces suelo Prymat pimientos dulces suelo
    20 g
    105,00zł/kg

    precio: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Prymat de pimienta de cayena Prymat de pimienta de cayena
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2029-02-28
    Prymat clásica parrilla Prymat clásica parrilla
    condimento 20g

    precio: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-03-31
    Prymat frotado mejorana Prymat frotado mejorana
    8 g
    248,75zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-30
    Prymat sazonar albahaca para Prymat sazonar albahaca para
    vajilla la provisión en el reverso 10 g
    199,00zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2029-03-30
    Prymat Aderezo para peces Prymat Aderezo para peces
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Prymat sal de ajo Prymat sal de ajo
    40 g
    55,50zł/kg

    precio: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad
    2028-01-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5