Sabor a crema de pudín Kruger

Kruger
51Sabor a crema de pudín Kruger
Sabor a crema de pudín KrugerSabor a crema de pudín Kruger
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

21,75 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901716994162

5901716994162

precio: 0,87 zł

0.87 PLN 2027-09-30 NewCondition
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Amylon Pudín de vainilla Amylon Amylon Pudín de vainilla Amylon
    BIO sin gluten 40 g
    108,75zł/kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-03-12
    Amylon Amylon BIO gluten pudín de Amylon Amylon BIO gluten pudín de
    chocolate gratis 40 g
    99,75zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-01-20
    Cykoria budín de crema sabor Cykoria budín de crema sabor
    40 g
    32,50zł/kg

    precio: 1,30 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2028-02-25
    Cykoria pudín con sabor Cykoria pudín con sabor
    chocoloate 40 g
    32,50zł/kg

    precio: 1,30 zł

    PLN
    1
    34
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Cykoria pudín con el sabor de Cykoria pudín con el sabor de
    limón 40 g
    32,50zł/kg

    precio: 1,30 zł

    PLN
    1
    35
    fecha de caducidad 2028-02-25
    Cykoria pudín con el sabor de la Cykoria pudín con el sabor de la
    vainilla 40 g
    32,50zł/kg

    precio: 1,30 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2028-02-25
    Cykoria pudín con el sabor de Cykoria pudín con el sabor de
    cereza 40 g
    32,50zł/kg

    precio: 1,30 zł

    PLN
    1
    31
    fecha de caducidad 2027-10-31
    Cykoria Pudin de achicoria con Cykoria Pudin de achicoria con
    sabor a frambuesa 40 g
    32,50zł/kg

    precio: 1,30 zł

    PLN
    1
    25
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Kruger Krüger Sweet Time 100 Kruger Krüger Sweet Time 100
    edulcorante 100 tabl.

    precio: 5,85 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
    Vitamina C sabor limón 20 szt.

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
    Magnesio+B6 sabor limón 20 tabl.

    precio: 8,42 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Kruger Edulcorante Krüger Sweet Kruger Edulcorante Krüger Sweet
    Time 300 300 tabl.

    precio: 12,35 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Kruger Krüger Viva Edulcorante Kruger Krüger Viva Edulcorante
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
    Multivitamínico, sabor naranja 90 g
    88,78zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    31
    fecha de caducidad 2028-02-28
    Kruger Krüger Vital Power Hierro Kruger Krüger Vital Power Hierro
    do Ácido fólico + Vit. 20 tabl.

    precio: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-03-30
    Kruger celulosa con el sabor de Kruger celulosa con el sabor de
    manzana 80 g
    71,00zł/kg

    precio: 5,68 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad
    2028-07-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5