Galletas De Grano Krakuski Con Copos De Avena

Bahlsen
Galletas De Grano Krakuski Con Copos De AvenaGalletas De Grano Krakuski Con Copos De Avena
masa netto

masa netto

201 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-16

pojemność

cena za kilogram

25,52 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901414204464

5901414204464

precio: 5,13 zł

5.13 PLN 2027-02-16 NewCondition
Bahlsen Galletas De Grano Krakuski Bahlsen Galletas De Grano Krakuski
Con Copos De Avena 201 g
26,02zł/kg

precio: 5,23 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad
2027-03-15
płatki owsiane (32%), mąka pszenna razowa (29%), cukier, olej palmowy, syrop cukru inwertowanego, mąka pszenna, zarodki pszenne, sól, substancje spulchniające: węglany sodu i difosforany, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, skrobia (pszenica), serwatka w proszku (z mleka), cynamon
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna 1928 kJ/460 kcal
Tłuszcz 19 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8,5 g
Węglowodany 61 g
w tym cukry 20 g
Białko 9,1 g
Sól 0,75 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).
Opakowanie zawiera ok. 7 porcji.

Mleko : Zawiera
Owies : Zawiera
Pszenica : Zawiera
teraz więcej ciastek!
marca:Krakuski
Sobre la marca:Wierzymy, że należy czerpać to, co najlepsze z tradycji i na tej bazie tworzyć coś nowego i ekscytującego. Dlatego w każdym ciasteczku Krakusków spotyka się dziedzictwo rzemieślniczych tradycji cukierniczych i pasja młodych pokoleń cukierników, którzy nie ustają w poszukiwaniu nowych i ciekawych aranżacji tradycyjnych receptur. Dzięki temu wszystkie nasze ciasteczka są zawsze pyszne i po prostu rozpływają się w ustach. Krakuski Mistrzowska Tradycja Gwarancja jakości Krakuski Bez dodatku: barwników, substancji konserwujących, utwardzonych tłuszczów roślinnych* *zgodnie z wytycznymi prawa żywnościowego
Nombre del producto regulado legalmente:Herbatniki z płatkami owsianymi i mąką pszenną razową
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recetas:
País de origen:Polska
Dirección del productor:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina Polska
Dirección de devolución:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina Polska
Bahlsen Galletas Krakus con sabor Bahlsen Galletas Krakus con sabor
a mantequilla 201 g
24,83zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2027-05-15
Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
chocolate y nueces 135 g
44,37zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-04-28
Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
chocolate 135 g
42,96zł/kg

precio: 5,80 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2027-03-27
San Łakotki postre torta con San Łakotki postre torta con
azúcar 168 g
33,21zł/kg

precio: 5,58 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-05-23
Cukry Nyskie Galletas Nyskie Cukry Nyskie Galletas Nyskie
Azúcares FIT&FREE vainilla 120 g
40,42zł/kg

precio: 4,85 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2026-12-18
Wedel frambuesa champán delicado Wedel frambuesa champán delicado
fecha de caducidad 2026-12-18
Wedel Champagne cereza delicada Wedel Champagne cereza delicada
fecha de caducidad 2027-01-07
Bahlsen golpear el chocolate toldo Bahlsen golpear el chocolate toldo
220 g
25,82zł/kg

precio: 5,68 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad 2027-03-16
Bahlsen golpear el maní toldo Bahlsen golpear el maní toldo
fecha de caducidad 2027-07-01
Bahlsen golpear el toldo con el Bahlsen golpear el toldo con el
sabor de coco 220 g
27,23zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-06-19
Bahlsen galletas Bahlsen Krakuski Bahlsen galletas Bahlsen Krakuski
cacao 163 g
29,94zł/kg

precio: 4,88 zł

PLN
1
28
fecha de caducidad 2027-03-23
Bahlsen Krakuski Corazones Bahlsen Krakuski Corazones
galletas con mantequilla de chocolate con leche 171 g
49,53zł/kg

precio: 8,47 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-01-25
Bahlsen Galletas Krakuski Bahlsen Galletas Krakuski
de harina integral Florianki en chocolate con leche con la adición 171 g
43,92zł/kg

precio: 7,51 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-04-06
Bahlsen Galletas De Coco De Krakus Bahlsen Galletas De Coco De Krakus
fecha de caducidad 2027-04-17
Bahlsen Galletas De Postre De Bahlsen Galletas De Postre De
Krakuski Con Azúcar 200 g
26,50zł/kg

precio: 5,30 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-04-25
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5