golpear el maní toldo

Bahlsen
48golpear el maní toldo
golpear el maní toldogolpear el maní toldo
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-01

pojemność

cena za kilogram

27,23 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901414203474

5901414203474

precio: 5,99 zł

5.99 PLN 2027-07-01 NewCondition
mąka PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palma), serwatka w proszku (MLEKO), skrobia (PSZENICA), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje spulchniające: węglany amonu i węglany sodu, sól, pasta z ORZECHÓW LASKOWYCH (0,2 %), aromaty, kwas: kwas cytrynowy, MLEKO w proszku odtłuszczone
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna2087 kJ/499 kcal
Tłuszcz24 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone16 g
Węglowodany63 g
w tym cukry31 g
Białko5,9 g
Sól0,61 g

Migdały : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Hit
Nombre del producto regulado legalmente:Herbatniki-markizy z kremem o smaku orzechowym (41 %).
Conservación:Najlepiej spożyć przed: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródła ciepła.
Tipo de embalaje:Rolka
Dirección del productor:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina, Polska
Dirección de devolución:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina, Polska
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Krakuski Petit Beurre galletas Krakuski Petit Beurre galletas
    Krakuski 220 g
    20,86zł/kg

    precio: 4,59 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2027-03-22
    Bahlsen golpear el chocolate toldo Bahlsen golpear el chocolate toldo
    220 g
    25,82zł/kg

    precio: 5,68 zł

    PLN
    1
    27
    fecha de caducidad 2027-03-16
    Bahlsen golpear el toldo con el Bahlsen golpear el toldo con el
    sabor de coco 220 g
    27,23zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-06-19
    Andante Andante Ladyfingers Andante Andante Ladyfingers
    220 g
    35,41zł/kg

    precio: 7,79 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2026-12-24
    Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
    chocolate y nueces 135 g
    44,37zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-04-28
    Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
    chocolate 135 g
    42,96zł/kg

    precio: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    fecha de caducidad 2027-03-27
    San Łakotki postre torta con San Łakotki postre torta con
    azúcar 168 g
    33,21zł/kg

    precio: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2027-05-23
    Bahlsen galletas Bahlsen Krakuski Bahlsen galletas Bahlsen Krakuski
    cacao 163 g
    29,94zł/kg

    precio: 4,88 zł

    PLN
    1
    28
    fecha de caducidad 2027-03-23
    Bahlsen Krakuski Corazones Bahlsen Krakuski Corazones
    galletas con mantequilla de chocolate con leche 171 g
    49,53zł/kg

    precio: 8,47 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2027-01-25
    Bahlsen Galletas Krakuski Bahlsen Galletas Krakuski
    de harina integral Florianki en chocolate con leche con la adición 171 g
    43,92zł/kg

    precio: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-04-06
    Bahlsen Galletas De Coco De Krakus Bahlsen Galletas De Coco De Krakus
    fecha de caducidad 2027-04-17
    Bahlsen Galletas De Postre De Bahlsen Galletas De Postre De
    Krakuski Con Azúcar 200 g
    26,50zł/kg

    precio: 5,30 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-04-25
    Bahlsen Galletas De Grano Krakuski Bahlsen Galletas De Grano Krakuski
    Con Copos De Avena 201 g
    25,52zł/kg

    precio: 5,13 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-02-16
    Bahlsen Galletas Krakus con sabor Bahlsen Galletas Krakus con sabor
    a mantequilla 201 g
    24,83zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2027-05-15
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5