Salsa boloñesa Jamar

Jamar Sos boloński Jamar to dodatek do dań rodem z Włoch, charakteryzujący się intensywnym smakiem pomidorów. Wzbogaci smak wielu potraw, szczególnie tych z makaronem.
Salsa boloñesa JamarSalsa boloñesa Jamar
masa netto

masa netto

520 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-02-29

pojemność

cena za kilogram

12,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716203573

5906716203573

precio: 6,71 zł

6.71 PLN 2028-02-29 NewCondition
przecier pomidorowy (140 g pomidorów na 100 g produktu), cebula (5 %), cukier, sól, skrobia modyfikowana, czosnek (0,5 %), olej rzepakowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, bazylia (0,5 %), zioła, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia240 kJ / 57 kcal
Tłuszcz0,7 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,3 g
- w tym cukry8,0 g
Błonnik2,4 g
Białko1,7 g
Sól1,2 g

Sos boloński Jamar to dodatek do dań rodem z Włoch, charakteryzujący się intensywnym smakiem pomidorów. Wzbogaci smak wielu potraw, szczególnie tych z makaronem.
Características:szybkie i łatwe danie
marca:Jamar
Nombre del producto regulado legalmente:Sos pomidorowy z warzywami. Produkt pasteryzowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Preparación y uso:Najlepiej spożywać po podgrzaniu, używając do dań z makaronem.
Recetas:Sprawdź nasz przepis na sos boloński z mięsem. Składniki: olej do smażenia, 300 g mielonego mięsa wieprzowo-wołowego, sos boloński Jamar, 400 g min. makaronu, opcjonalnie ser do posypania lub świeże zioła. Przygotowanie: Smaż mięso 15 minut na mocnym ogniu. Dodaj sos i podgrzewaj całość kilka minut. Gotowy sos wyłóż na ugotowany makaron. Całość możesz posypać tartym serem lub świeżymi ziołami. Smacznego!
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Dawtona Salsa boloñesa Dawtona Dawtona Salsa boloñesa Dawtona
con albahaca 520 g
13,96zł/kg

precio: 7,26 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-12
Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
fecha de caducidad 2027-06-30
Winiary salsa alioli Winiary salsa alioli
fecha de caducidad 2027-03-04
Łowicz como vestirte, un frasco Łowicz como vestirte, un frasco
de dulce - amargo 500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Knorr Inicio Tastes salsa Knorr Knorr Inicio Tastes salsa Knorr
para asado brillante 25 g
184,80zł/kg

precio: 4,62 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2027-05-30
Roleski Salsa Tártara Roleski Roleski Salsa Tártara Roleski
fecha de caducidad 2027-04-23
Roleski Salsa de Ajo Roleski Roleski Salsa de Ajo Roleski
fecha de caducidad 2027-03-12
Amaizin Salsa Amaizin salsa suave Amaizin Salsa Amaizin salsa suave
sin gluten BIO 260 g
51,62zł/kg

precio: 13,42 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2029-12-31
Jamar Remolachas marinadas Jamar Remolachas marinadas
ralladas Jamar 300 g
14,43zł/kg

precio: 4,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-12-31
Jamar Jamar una mezcla de verduras Jamar Jamar una mezcla de verduras
de zanahorias y guisantes 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2028-12-31
Jamar Verduras mixtas Jamar Jamar Verduras mixtas Jamar
Zanahorias, Guisantes, Maíz 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2029-01-31
Jamar Mermelada multifrutas Jamar Jamar Mermelada multifrutas Jamar
fecha de caducidad 2027-05-31
Jamar Jamar, frijoles blancos Jamar Jamar, frijoles blancos
enlatados 400 g
12,80zł/kg

precio: 5,12 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-31
Jamar Jamar Vegetable Mix Jamar Jamar Vegetable Mix
zanahoria guisantes 380 g
14,92zł/kg

precio: 5,67 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-04-30
Jamar Guisantes enlatados Jamar Jamar Guisantes enlatados Jamar
400 g
9,40zł/kg

precio: 3,76 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-07-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5