Vinagre de sidra de manzana Jamar 6%

Jamar Ocet jabłkowy 6 % Jamar można wykorzystać w kuchni na wiele sposobów: do wszelkiego rodzaju marynat, ale także jako bazę do sosów czy też dodatek do sałatek.
Vinagre de sidra de manzana Jamar 6%Vinagre de sidra de manzana Jamar 6%
pojemność netto

pojemność netto

5 litrów

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-02-29

pojemność

cena za litr

11,15 zł / l

kraj

País de origen

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716205423

5906716205423

precio: 55,73 zł

55.73 PLN 2028-02-29 NewCondition
Ocet jabłkowy 6 % Jamar można wykorzystać w kuchni na wiele sposobów: do wszelkiego rodzaju marynat, ale także jako bazę do sosów czy też dodatek do sałatek.
Características:na wodzie ze źródeł jurajskich, do marynat, sosów i dipów, Produkt polski
marca:Jamar
Sobre la marca:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Nombre del producto regulado legalmente:Ocet jabłkowy 6 % kwasowości.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk nad etykietą. Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Powstały osad jest naturalną cechą produktu i nie stanowi jego wady.
Preparación y uso:Do bezpośredniego spożycia rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:1.
Tipo de embalaje:Dzbanek
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Octim vinagre de manzana de Octim vinagre de manzana de
manzanas polacas sin conservantes 10 % de acidez 5 litrów
9,42zł/l

precio: 47,10 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2028-07-02
Octim Octim vinagre de alcohol 10% Octim Octim vinagre de alcohol 10%
de acidez 5 litrów
5,22zł/l

precio: 26,10 zł

PLN
1
12
Octim Octim Ocet spirytusowy 20% Octim Octim Ocet spirytusowy 20%
5 litrów
8,10zł/l

precio: 40,50 zł

PLN
1
20
Bio Food manzana vinagre BIO 250 Bio Food manzana vinagre BIO 250
ml - ALIMENTOS BIO 250 ml
41,64zł/l

precio: 10,41 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-04-28
Alce Nero Vinagre de manzana Alce Nero Vinagre de manzana
filtrado Alce Nero BIO 500 ml
35,98zł/l

precio: 17,99 zł

PLN
1
2
Octim Cydrowy Vinagre Ecológico Octim Cydrowy Vinagre Ecológico
300 ml
29,97zł/l

precio: 8,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-12-09
Octim Octim 410 ml de vinagre de Octim Octim 410 ml de vinagre de
manzana 6% 410 ml
22,93zł/l

precio: 9,40 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-05-15
Jamar Vinagre de manzana Jamar, Jamar Vinagre de manzana Jamar,
naturalmente turbio 250 ml
27,04zł/l

precio: 6,76 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-02-25
Jamar Vinagre de sidra de manzana Jamar Vinagre de sidra de manzana
BIO
Vinagre de sidra de manzana Jamar BIO Vinagre de sidra de manzana Jamar BIO
Jamar BIO 500 ml
13,68zł/l

precio: 6,84 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad 2028-04-30
Jamar Remolachas marinadas Jamar Remolachas marinadas
ralladas Jamar 300 g
14,43zł/kg

precio: 4,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-12-31
Jamar Jamar una mezcla de verduras Jamar Jamar una mezcla de verduras
de zanahorias y guisantes 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2028-12-31
Jamar Verduras mixtas Jamar Jamar Verduras mixtas Jamar
Zanahorias, Guisantes, Maíz 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2029-01-31
Jamar Mermelada multifrutas Jamar Jamar Mermelada multifrutas Jamar
fecha de caducidad 2027-05-31
Jamar Jamar, frijoles blancos Jamar Jamar, frijoles blancos
enlatados 400 g
12,80zł/kg

precio: 5,12 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-31
Jamar Jamar Vegetable Mix Jamar Jamar Vegetable Mix
zanahoria guisantes 380 g
14,92zł/kg

precio: 5,67 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-04-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5