mermelada de frambuesa con Herbapol adicional bajo contenido en azúcar

Herbapol
51mermelada de frambuesa con Herbapol adicional bajo contenido en azúcar
Konfitura z malin odmiany polana to idealny dodatek do słodkich i wytrawnych potraw.
mermelada de frambuesa con Herbapol adicional bajo contenido en azúcarmermelada de frambuesa con Herbapol adicional bajo contenido en azúcar
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-07-30

pojemność

cena za kilogram

35,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956201092

5900956201092

precio: 8,52 zł

comprar 6 szt. para 8.39 zł/szt
8.52 PLN 2028-07-30 NewCondition
maliny (odmiany polana), cukier, woda, substancja żelująca: pektyny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, Sporządzono z 60 g owoców na 100 g produktu, Łączna zawartość cukru 40 g na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna 649 kJ / 153 kcal
Tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g
Węglowodany 35 g
w tym cukry 35 g
Białko 0,8 g
Sól <0,01 g

Konfitura z malin odmiany polana to idealny dodatek do słodkich i wytrawnych potraw.
Características:100 % malin odmiany polana, bez gumy guar
marca:Herbapol
Nombre del producto regulado legalmente:Konfitura ekstra z malin o obniżonej zawartości cukru.* Pasteryzowana. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukru niż konfitura o łącznej zawartości cukru 60 g na 100 g produktu.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data (numer partii) na wieczku. Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Niewielkie ilości wody na powierzchni konfitury są zjawiskiem naturalnym i nie stanowi to wady produktu.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    con frutos del bosque 240 g
    59,88zł/kg

    precio: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
    bajo en azúcar 240 szt.

    precio: 14,52 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
    azúcar 240 g
    45,29zł/kg

    precio: 10,87 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Herbapol mermelada Herbapol con la Herbapol mermelada Herbapol con la
    cereza extra de bajo contenido en azúcar 240 g
    35,50zł/kg

    precio: 8,52 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2028-03-30
    Herbapol mermelada de fresa Herbapol mermelada de fresa
    Herbapol adicional con bajo contenido en azúcar 240 g
    35,50zł/kg

    precio: 8,52 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Łowicz Łowicz Konfitura malinowa Łowicz Łowicz Konfitura malinowa
    240 g
    59,71zł/kg

    precio: 14,33 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2027-06-30
    Stovit Stovit con mermelada de Stovit Stovit con mermelada de
    fecha de caducidad
    2027-09-30
    Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
    330 g
    24,21zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Té de Herbapol Herbapol Herbarium Té de
    hierbas polaco con bálsamo de limón 20 szt.

    precio: 4,44 zł

    PLN
    1
    31
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Herbapol Herbapol Tea Garden Té Herbapol Herbapol Tea Garden Té
    de rosa mosqueta 20 torebek

    precio: 5,83 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-12-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Té Herbapol Herbapol Herbarium Té
    polaco manzanilla 20 torebek

    precio: 4,47 zł

    PLN
    1
    48
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Herbapol Despensa fruta jarabe Herbapol Despensa fruta jarabe
    aronia 420 ml
    20,40zł/l

    precio: 8,57 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Herbapol frambuesa despensa jarabe Herbapol frambuesa despensa jarabe
    con flor de tila 420 ml
    19,81zł/l

    precio: 8,32 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Herbapol Jarabe de despensa de Herbapol Jarabe de despensa de
    frutas de grosella negro 420 ml
    19,83zł/l

    precio: 8,33 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Herbapol Jarabe de cereza despensa Herbapol Jarabe de cereza despensa
    de frutas 420 ml
    20,02zł/l

    precio: 8,41 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5