Dr. Gerard Biscuits con glaseado de cacao, espolvoreado con virutas de coco

dr Gerard
Dr. Gerard Biscuits con glaseado de cacao, espolvoreado con virutas de cocoDr. Gerard Biscuits con glaseado de cacao, espolvoreado con virutas de coco
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-05

pojemność

cena za kilogram

39,06 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907471408685

5907471408685

precio: 6,25 zł

6.25 PLN 2027-07-05 NewCondition

mąka pszenna, polewa kakaowa 22% [cukier, tłuszcz roślinny całkowicie utwardzony (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 15,5%, stabilizator: E492; emulgator: lecytyny; aromaty], tłuszcz roślinny (palmowy), wiórki kokosowe, cukier, serwatka w proszku (z mleka), glukoza, syrop cukru inwertowanego, pasteryzowana masa jajowa, substancje spulchniające: E500, E503, emulgator: lecytyny, sól, aromat


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 2047 kJ / 490 kcal
Tłuszcz 27 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 20 g
Węglowodany 54 g
- w tym cukry 24 g
Białko 6,5 g
Sól 0,35 g

Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
dr Gerard
Nombre del producto regulado legalmente:Herbatniki z polewą kakaową, posypane wiórkami kokosowymi 9%.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Tipo de embalaje:Zgrzewane
Dirección del productor:Dr Gerard Sp. z o.o. ul. Radzyńska 9 21-560 Międzyrzec Podlaski Polska
Dirección de devolución:Dr Gerard Sp. z o.o. ul. Radzyńska 9 21-560 Międzyrzec Podlaski Polska
Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
chocolate y nueces 135 g
44,37zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-04-28
Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
chocolate 135 g
42,96zł/kg

precio: 5,80 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2027-03-27
San Łakotki postre torta con San Łakotki postre torta con
azúcar 168 g
33,21zł/kg

precio: 5,58 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-05-23
Cukry Nyskie Galletas Nyskie Cukry Nyskie Galletas Nyskie
Azúcares FIT&FREE vainilla 120 g
40,42zł/kg

precio: 4,85 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2026-12-18
Wedel frambuesa champán delicado Wedel frambuesa champán delicado
fecha de caducidad 2026-12-18
Wedel Champagne cereza delicada Wedel Champagne cereza delicada
fecha de caducidad 2027-01-07
dr Gerard Dr. Gerard Magic Duet dr Gerard Dr. Gerard Magic Duet
galletas de chocolate con crema de chocolate 185 g
30,27zł/kg

precio: 5,60 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-03-08
dr Gerard Dr. Gerard dirige gofres dr Gerard Dr. Gerard dirige gofres
de coco con crema 200 g
34,95zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-19
dr Gerard Dr. Gerard Pryncypalki dr Gerard Dr. Gerard Pryncypalki
Blanco y negro 200 g
36,70zł/kg

precio: 7,34 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2026-12-17
dr Gerard Dr. Gerard Barritas de dr Gerard Dr. Gerard Barritas de
crema con sabor a albaricoque 170 g
37,12zł/kg

precio: 6,31 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-04-01
dr Gerard dr Gerard Mafijne Black dr Gerard dr Gerard Mafijne Black
Herbatniki 216 g
29,35zł/kg

precio: 6,34 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-06-29
dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo
Herbatniki 216 g
25,97zł/kg

precio: 5,61 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-04-15
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5