Dr. Oetker
55
Ok.
51
wystarczy wymieszać łyżką
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-31

pojemność

cena za kilogram

28,93 zł / kg

kraj

País de origen

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437084756

5900437084756

precio: 8,68 zł

8.68 PLN 2026-12-31 NewCondition
mąka PSZENNA, cukier, skrobia PSZENNA, 5 % dekoracja cukrowa (cukier, woda, wysokooleinowy olej słonecznikowy, skrobia ziemniaczana, mąka ryżowa, barwniki (kurkumina, karmin, błękit brylantowy FCF)), proszek do pieczenia (substancje spulchniające (difosforany, węglany sodu), mąka PSZENNA), glukoza, błonnik z cykorii, aromat, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu 100 g
Energia1475 kJ
Energia353 kcal
Tłuszcz19 g
w tym Kwasy Tłuszczowe Nasycone2,5 g
Węglowodany40 g
w tym Cukry20 g
Białko4,9 g
Sól0,71 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Z mieszanki otrzymujemy 12 szt. babeczek. 1 porcja = ok. 50 g

Mleko : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
wystarczy wymieszać łyżką
Características:12 sztuk
Advertencia de seguridad:Nie należy spożywać surowego ciasta przed upieczeniem. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3+.
marca:Dr. Oetker
Nombre del producto regulado legalmente:Mieszanka w proszku do przyrządzenia babeczek o smaku waniliowym, z dekoracją cukrową.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recetas:Dodaj: - 2 jajka - 100 ml wody (ok. 10 łyżek) - 100 ml oleju (ok. 10 łyżek) Wytnij postacie, z tyłu przyklej wykałaczki taśmą klejącą i udekoruj upieczone babeczki. Sposób przygotowania: 1. Przygotowanie foremek Na blasze do pieczenia ustaw foremki. Piekarnik nagrzej do temp. 175 °C (bez termoobiegu). 2. Przygotowanie ciasta Mieszankę do wypieku ciasta wsyp do miski, dodaj jaja, wodę i olej. Całość energicznie wymieszaj łyżką lub mikserem do dokładnego połączenia składników (ok. 1 min). Odsyp 1 łyżeczkę posypki. Pozostałą dodaj do ciasta i delikatnie wymieszaj łyżką. Wymieszaj bardzo krótko, aby posypka nie zaczęła 3 barwić ciasta. 3. Nakładanie ciasta Ciasto równomiernie rozłóż w foremkach. Następnie babeczki posyp odsypaną wcześniej posypką. 4. Nakładanie ciasta i pieczenie Natychmiast wstaw do nagrzanego piekarnika i piecz na środkowym poziomie. Temperatura: ok. 175 °C Czas pieczenia: ok. 20 min Smacznego!
Tipo de embalaje:Pudełko
Contenido del paquete:Opakowanie zawiera:, - 285 g mieszanki do wypieku babeczek, smak waniliowy, - 15 g dekoracji cukrowej - konfetti, - 12 szt. foremek
País de origen:Poland
Dirección del productor:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15 80-339 Gdańsk
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Marek , 2026-06-11 12:58:21Ok.



Dr. Oetker Dr. Oetker pastel de Dr. Oetker Dr. Oetker pastel de
queso sin hornear con un polvo jalea superando 195 g
35,85zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Delecta un gran pastel de hoja con Delecta un gran pastel de hoja con
sabor chocoloate 670 g
13,42zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-08-30
Delecta una gran Yogur torta de la Delecta una gran Yogur torta de la
hoja 640 g
13,89zł/kg

precio: 8,89 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-09-30
Delecta un gran pastel de hoja de Delecta un gran pastel de hoja de
levadura 600. g
15,57zł/kg

precio: 9,34 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-08-30
Delecta gran hoja de pan de Delecta gran hoja de pan de
jengibre 680 g
13,22zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-30
Delecta magdalenas rellenas con Delecta magdalenas rellenas con
copos de chocolate 280 g
29,79zł/kg

precio: 8,34 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-02-28
Dr. Oetker Dr. Oetker colorante Dr. Oetker Dr. Oetker colorante
rojo 10 g
582,00zł/kg

precio: 5,82 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-05-30
Dr. Oetker Dr. Oetker colorante Dr. Oetker Dr. Oetker colorante
verde 10 g
582,00zł/kg

precio: 5,82 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-07-30
Dr. Oetker Dr. Oetker ron sabor a Dr. Oetker Dr. Oetker ron sabor a
las tortas 9 ml
264,44zł/l

precio: 2,38 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-01-30
Dr. Oetker Dr. Oetker de polvo Dr. Oetker Dr. Oetker de polvo
para hornear 30 g
33,00zł/kg

precio: 0,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-05-30
Dr. Oetker Ácido cítrico Dr. Dr. Oetker Ácido cítrico Dr.
fecha de caducidad 2029-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker gelatina Dr. Oetker Dr. Oetker gelatina
comestible 20 g
149,50zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad 2029-02-28
Dr. Oetker Dr. Oetker momento Dr. Oetker Dr. Oetker momento
dulce , jalea de fresa 30 g
55,00zł/kg

precio: 1,65 zł

PLN
1
31
fecha de caducidad 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker momento Dr. Oetker Dr. Oetker momento
dulce de la jalea de Apple 30 g
55,33zł/kg

precio: 1,66 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker jalea Dr. Oetker Dr. Oetker jalea
momento dulce cereza 30 g
55,00zł/kg

precio: 1,65 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2027-07-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5