Delecta Vierte el sabor del chocolate con leche

| Wartości odżywcze (%) | na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2493 kJ / 603 kcal |
| Tłuszcz | 41 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 33 g |
| Węglowodany | 55 g |
| w tym cukry | 53 g |
| Białko | 3,0 g |
| Sól | 0,05 g |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, rzepakowy), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (14%), miazga kakaowa, lecytyna rzepakowa, aromaty.
precio: 5,39 zł
PLN https://es.dodomku.pl/la_formacion_de_hielo_con_sabor_chocoloate_czekoladowym/48079.html2026-12-31
precio: 1,83 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Amylon_BIO_azcar_de_canela_bezglutenowy_BIO/48460.htmlinulina*, skrobia kukurydziana*, koncentrat w proszku* (burak czerwony*, kurkuma*, spirulina*) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
precio: 32,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Colorantes_alimentarios_sin_gluten_Biovegan_6x8g_BIO_bezglutenowe_6x8g_BIO/51162.html2027-02-28
cukier, glukoza, barwniki: kurkumina, kwas karminowy, błękit brylantowy, karoteny, annato norbiksyna, dekstryna, substancje glazurujące: wosk pszczeli żółty, talk, syrop gluko(...)
precio: 2,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Chispas_coloridas_de_achicoria_con_sabor_a_fruta_owocowym/114553.html2027-12-30
cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 6 %, glukoza, syrop glukozowy, dekstryna, barwniki: kwas karminowy, błękit brylantowy, annato norbiksyna, substancje glazurujące:(...)
precio: 2,17 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Cykoria_Posypka_o_smaku_kakaowo_waniliowym/126878_2366747_217.html2026-07-30
precio: 1,22 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Azcar_de_vainilla_delecta/27144.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 5 %, skrobia, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu)(...)
precio: 8,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/un_gran_pastel_de_hoja_con_sabor_chocoloate_o_smaku_czekoladowym/29290.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, skrobia ziemniaczana, mąka pszenna tortowa, proszek jogurtowy 4,5 % (mleko odtłuszczone, serwatka (z mleka), kultury bakterii jogurtowyc(...)
precio: 8,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/una_gran_Yogur_torta_de_la_hoja_jogurtowe/29291.htmlprecio: 6 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Kujawianka_sustituto_del_caf/31875.htmlmąka pszenna, cukier, drożdże piekarskie w proszku 3 %, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczow(...)
precio: 9,19 zł
PLN https://es.dodomku.pl/un_gran_pastel_de_hoja_de_levadura_drozdzowe/31968.htmlmąką pszenna, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, mąka żytnia, cykoria prażona, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: węglany sodu, difosforany), przyprawy 1,3 % ((...)
precio: 8,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/gran_hoja_de_pan_de_jengibre/33599.htmlcukier, syrop glukozowy, olej palmowy, skrobia modyfikowana ziemniaczana, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym, białka mleka, aromaty
precio: 2,23 zł
PLN https://es.dodomku.pl/bola_de_nieve_en_polvo_postre_original._w_proszku/33834.htmlCiasto: mąka pszenna, cukier, glukoza, mąka ryżowa, skrobia pszenna, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu, fosforany wapnia), aromaty, sub(...)
precio: 8,34 zł
PLN https://es.dodomku.pl/magdalenas_rellenas_con_copos_de_chocolate_platkami_czekolady/34001.html2027-02-28






Carrito de compras