
cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 6 %, glukoza, syrop glukozowy, dekstryna, barwniki: kwas karminowy, błękit brylantowy, annato norbiksyna, substancje glazurujące:(...)
precio: 2,17 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Cykoria_Posypka_o_smaku_kakaowo_waniliowym/126878_2386543_217.html2026-07-30
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1619 kJ/ 381 kcal |
| Tłuszcz | 0,7 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 92 g |
| w tym cukry | 91 g |
| Błonnik | 2,0 g |
| Białko | 1,4 g |
| Sól | 0,16 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
cukier, glukoza, barwniki: kurkumina, kwas karminowy, błękit brylantowy, karoteny, annato norbiksyna, dekstryna, substancje glazurujące: wosk pszczeli żółty, talk, syrop gluko(...)
precio: 2,82 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Chispas_coloridas_de_achicoria_con_sabor_a_fruta_owocowym/114553.html2027-12-30
cukier, tłuszcz palmowy, serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 5,4 %, mleko w proszku odtłuszczone, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny(...)
precio: 6,40 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Delecta_Vierte_el_sabor_del_chocolate_con_leche_czekolady/41982.html2027-06-30
cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, rzepakowy), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (14%), miazga kakaowa, lecytyna rzepakowa, aromaty.
precio: 5,39 zł
PLN https://es.dodomku.pl/la_formacion_de_hielo_con_sabor_chocoloate_czekoladowym/48079.html2026-12-31
precio: 1,83 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Amylon_BIO_azcar_de_canela_bezglutenowy_BIO/48460.htmlinulina*, skrobia kukurydziana*, koncentrat w proszku* (burak czerwony*, kurkuma*, spirulina*) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
precio: 32,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Colorantes_alimentarios_sin_gluten_Biovegan_6x8g_BIO_bezglutenowe_6x8g_BIO/51162.html2027-02-28
precio: 1 zł
PLN https://es.dodomku.pl/azcar_de_vainilla/29682.htmlprecio: 1,85 zł
PLN https://es.dodomku.pl/comestibles_cido_ctrico/30601.htmlcukier, sól, koncentrat soku buraka ćwikłowego w proszku 17,9 % (maltodekstryna, koncentrat soku buraka ćwikłowego 38,6 %*, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), wzmacni(...)
precio: 2,24 zł
PLN https://es.dodomku.pl/sopa_de_remolacha_rpida_blyskawiczny/33644.htmlsól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, tłuszcz palmowy całkowicie utwardzony, ekstrakt drożdżowy, aromaty, cukier, warzywa suszone 3,9% w zmiennych proporcjach (marche(...)
precio: 2,50 zł
PLN https://es.dodomku.pl/6_cubos_de_caldo_de_verduras/48000.htmlprecio: 5,39 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Cristiano_caf_de_grano_exprese_30_bolsas_ekspresowa_30_torebek/48015.htmlpreparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E 472a; syrop glukozowy), cukier, mleko w pr(...)
precio: 5,63 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Tortas_de_la_crema_con_el_sabor_de_la_fresa_truskawkowym/48016.html






Carrito de compras