Delecta Delicioso pudín con sabor a frambuesa con mascarpone.

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu Na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 286 kJ |
| Wartość energetyczna | 67 kcal |
| Tłuszcz | 0,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 15 g |
| w tym cukry | 9,4 g |
| Białko | 0,1 g |
| Sól | 0,03 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal). | |
| Ok. 215 g produktu po przyrządzeniu (1 porcja) |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
skrobia kukurydziana, skrobia ziemniaczana, aromaty, 0,1% koncentrat soku malinowego w proszku, koncentrat z buraka
precio: 1,57 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dr._Oetker_pudn_de_frambuesa/20619.htmlskrobia ziemniaczana, skrobia kukurydziana, aromat, suszony koncentrat soku malinowego 0,1 %, barwnik: kwas karminowy
precio: 1,18 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pudin_de_achicoria_con_sabor_a_frambuesa/48095.htmlskrobia kukurydziana, skrobia ziemniaczana, aromaty, 0,3 % ŚMIETANKA w proszku, barwnik (ryboflawiny)
precio: 1,43 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Budn_de_crema_Dr._Oetker/20618.htmlprecio: 1,43 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dr._Oetker_Dr._Oetker_pudding_pudding/20620.htmlprecio: 4,35 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pudn_de_vainilla_Amylon_BIO_sin_gluten_bezglutenowy/47349.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Amylon_BIO_gluten_pudn_de_chocolate_gratis_bezglutenowy_BIO/47475.htmlprecio: 1,23 zł
PLN https://es.dodomku.pl/budn_de_crema_sabor_smietankowym/48090.htmlprecio: 1,22 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Azcar_de_vainilla_delecta/27144.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 5 %, skrobia, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu)(...)
precio: 8,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/un_gran_pastel_de_hoja_con_sabor_chocoloate_o_smaku_czekoladowym/29290.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, skrobia ziemniaczana, mąka pszenna tortowa, proszek jogurtowy 4,5 % (mleko odtłuszczone, serwatka (z mleka), kultury bakterii jogurtowyc(...)
precio: 8,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/una_gran_Yogur_torta_de_la_hoja_jogurtowe/29291.htmlprecio: 6 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Kujawianka_sustituto_del_caf/31875.htmlmąka pszenna, cukier, drożdże piekarskie w proszku 3 %, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczow(...)
precio: 9,19 zł
PLN https://es.dodomku.pl/un_gran_pastel_de_hoja_de_levadura_drozdzowe/31968.htmlmąką pszenna, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, mąka żytnia, cykoria prażona, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: węglany sodu, difosforany), przyprawy 1,3 % ((...)
precio: 8,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/gran_hoja_de_pan_de_jengibre/33599.htmlcukier, syrop glukozowy, olej palmowy, skrobia modyfikowana ziemniaczana, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym, białka mleka, aromaty
precio: 2,23 zł
PLN https://es.dodomku.pl/bola_de_nieve_en_polvo_postre_original._w_proszku/33834.htmlCiasto: mąka pszenna, cukier, glukoza, mąka ryżowa, skrobia pszenna, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu, fosforany wapnia), aromaty, sub(...)
precio: 8,34 zł
PLN https://es.dodomku.pl/magdalenas_rellenas_con_copos_de_chocolate_platkami_czekolady/34001.html2027-02-28






Carrito de compras