taza de fruta jalea de frambuesa sabor con trozos de fruta

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu Na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 235 kJ |
| Wartość energetyczna | 55 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 14 g |
| w tym cukry | 9,2 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Ok. 205 g produktu po przyrządzeniu (1 porcja) |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
cukier, skrobia ziemniaczana, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwnik (betanina), aromat, ekstrakt z czarnej marchwi i hibiskusa, sól, witamina C, koncentrat soku malinowego
precio: 1,78 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dr._Oetker_frambuesa_jalea_dulce_momento_malinowy/27703.htmlcukier, skrobia ziemniaczana, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat, barwnik (kurkumina), witamina C, ekstrakt z czarnej marchwi i hibiskusa, sól, koncentrat soku more(...)
precio: 1,73 zł
PLN https://es.dodomku.pl/el_sabor_dulce_de_albaricoque_jelly_time_smak_morelowy/33882.htmlcukier, skrobia ziemniaczana, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), sól, barwnik (ryboflawiny), witamina C, koncentrat soku z cytryny, aromat
precio: 1,71 zł
PLN https://es.dodomku.pl/el_sabor_dulce_de_limon_jalea_tiempo_smak_cytrynowy/33886.htmlbio cukier, bio skrobia ziemniaczana, bio kurkuma mielona, aromat naturalny, kwas: kwas jabłkowy, kwas askorbinowy (witamina C)
precio: 2,62 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Amylon_sin_gluten_jalea_de_limon_BIO_bezglutenowy_BIO/46500.html2027-12-08
cukier bio, skrobia ziemniaczana bio, barwnik (sproszkowany burak czerwony bio, kurkuma mielona bio), aromat truskawkowy, kwas (kwas jabłkowy), kwas askorbinowy (witamina C)
precio: 2,62 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Amylon_fresa_sin_gluten_jalea_BIO_bezglutenowy_BIO/46501.htmlbio cukier, bio skrobia ziemniaczana, bio sproszkowany burak czerwony, aromat naturalny, kwas: kwas jabłkowy, kwas askorbinowy (witamina C)
precio: 2,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Amylon_jalea_cereza_BIO_gluten_wisniowy_bezglutenowy_BIO/46502.html2027-12-16
cukier, skrobia ziemniaczana modyfikowana, owoce liofilizowane 4,7 % w zmiennych proporcjach (jagody, maliny), barwniki: antocyjany, kurkumina, regulator kwasowości: kwas cytr(...)
precio: 1,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pudn_de_la_jalea_con_trozos_de_fruta_instantnea_con_el_sabor_de_las_frutas_del_bosque_z_kawalkami_owocow_instant_o_smaku_lesnych/48075.htmlcukier, skrobia ziemniaczana, truskawki liofilizowane 4,9 %, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, barwniki: kwas karminowy, ryboflawiny, sól, witamina C (kwas L-askor(...)
precio: 1,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pudn_de_la_jalea_con_trozos_de_fruta_instantnea_con_el_sabor_de_la_fresa_z_kawalkami_owocow_instant_o_smaku_truskawkowym/48076.htmlprecio: 1,22 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Azcar_de_vainilla_delecta/27144.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 5 %, skrobia, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu)(...)
precio: 8,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/un_gran_pastel_de_hoja_con_sabor_chocoloate_o_smaku_czekoladowym/29290.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, skrobia ziemniaczana, mąka pszenna tortowa, proszek jogurtowy 4,5 % (mleko odtłuszczone, serwatka (z mleka), kultury bakterii jogurtowyc(...)
precio: 8,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/una_gran_Yogur_torta_de_la_hoja_jogurtowe/29291.htmlprecio: 6 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Kujawianka_sustituto_del_caf/31875.htmlmąka pszenna, cukier, drożdże piekarskie w proszku 3 %, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczow(...)
precio: 9,19 zł
PLN https://es.dodomku.pl/un_gran_pastel_de_hoja_de_levadura_drozdzowe/31968.htmlmąką pszenna, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, mąka żytnia, cykoria prażona, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: węglany sodu, difosforany), przyprawy 1,3 % ((...)
precio: 8,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/gran_hoja_de_pan_de_jengibre/33599.htmlcukier, syrop glukozowy, olej palmowy, skrobia modyfikowana ziemniaczana, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym, białka mleka, aromaty
precio: 2,23 zł
PLN https://es.dodomku.pl/bola_de_nieve_en_polvo_postre_original._w_proszku/33834.htmlCiasto: mąka pszenna, cukier, glukoza, mąka ryżowa, skrobia pszenna, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu, fosforany wapnia), aromaty, sub(...)
precio: 8,34 zł
PLN https://es.dodomku.pl/magdalenas_rellenas_con_copos_de_chocolate_platkami_czekolady/34001.html2027-02-28






Carrito de compras