Delecta

„Takie to proste” Gofry jak z budki marki Delecta to gotowa mieszanka, dzięki której przygotujesz chrupiące, zarumienione gofry. Ich smak przeniesie Ciebie i Twoich bliskich do wakacyjnych wspomnień, kiedy na deptaku w jednej z nadmorskich miejscowości kosztowałeś tych pysznych słodkości. Teraz możesz uzyskać taki smak we własnym domu. Produkt charakteryzuje się prostym i krótkim składem. W tej mieszance marka Delecta stawia tylko na naturalne składniki. Gofry jak z budki przygotujesz szybko w zaciszu Twojego domu. Możesz sprawić, że czas przyrządzania deseru będzie czasem spędzonym z rodziną – zaangażuj swoje dzieci i razem bawcie się w kuchni. W końcu gotowanie to wspólna zabawa. Przygotowanie gofrów jest bardzo łatwe. Wystarczy, że do gotowej mieszanki dodasz jajka, mleko i olej. Następnie zmiksuj składniki na gładką masę i odstaw ciasto na pięć minut. Po tym czasie do nagrzanej gofrownicy wlej porcję ciasta i piecz 3-4 minuty. Gotowe gofry możesz podać z dżemem, bitą śmietaną i ulubionymi owocami. To pyszny podwieczorek lub śniadanie dla całej rodziny. Spróbuj i przekonaj się o tym!

masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

17,62 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983024893

5900983024893

precio: 5,99 zł

5.99 PLN 2027-08-30 NewCondition

Mąka pszenna, cukier kryształ, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu); sól.


Wartość energetyczna/ Energy 1306 kJ 311 kcal 744 kJ 177 kcal 9% Tłuszcz/ Fat w tym kwasy tłuszczowe nasycone/ of which saturates 13 g 2,0 g 7,3 g 1,1 g 10% 6% Węglowodany/ Carbohydrates w tym cukry/ of which sugars 40 g 8,6 g 23 g 4,9 g 9% 5% Białko/ Protein 8,6 g 4,9 g 10% Sól/ Salt 0,58 g 0,33 g 6% *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal) *Reference intake of an average adult (8400 kJ/ 2000 kcal). Wartości odżywcze liczone dla samego ciasta (z olejem rzepakowym i mlekiem 2%.). Nutrition values calculated for cake only (with rapeseed oil and milk 2%). Z jednego opakowania uzyskasz ok. 680 g produktu po przyrządzeniu (12 porcji)/ You will receive from one pack about 680 g of ready product (12 servings). Alergeny: Wykluczona grupa użytkowników: osoby z nietolerancją na gluten, mleko, jaja, soję, orzechy, orzeszki ziemne i nasiona sezamu.


„Takie to proste” Gofry jak z budki marki Delecta to gotowa mieszanka, dzięki której przygotujesz chrupiące, zarumienione gofry. Ich smak przeniesie Ciebie i Twoich bliskich do wakacyjnych wspomnień, kiedy na deptaku w jednej z nadmorskich miejscowości kosztowałeś tych pysznych słodkości. Teraz możesz uzyskać taki smak we własnym domu. Produkt charakteryzuje się prostym i krótkim składem. W tej mieszance marka Delecta stawia tylko na naturalne składniki. Gofry jak z budki przygotujesz szybko w zaciszu Twojego domu. Możesz sprawić, że czas przyrządzania deseru będzie czasem spędzonym z rodziną – zaangażuj swoje dzieci i razem bawcie się w kuchni. W końcu gotowanie to wspólna zabawa. Przygotowanie gofrów jest bardzo łatwe. Wystarczy, że do gotowej mieszanki dodasz jajka, mleko i olej. Następnie zmiksuj składniki na gładką masę i odstaw ciasto na pięć minut. Po tym czasie do nagrzanej gofrownicy wlej porcję ciasta i piecz 3-4 minuty. Gotowe gofry możesz podać z dżemem, bitą śmietaną i ulubionymi owocami. To pyszny podwieczorek lub śniadanie dla całej rodziny. Spróbuj i przekonaj się o tym!


Dr. Oetker Dr. Oetker pastel de Dr. Oetker Dr. Oetker pastel de
queso sin hornear con un polvo jalea superando 195 g
35,85zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Delecta un gran pastel de hoja con Delecta un gran pastel de hoja con
sabor chocoloate 670 g
13,42zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-08-30
Delecta una gran Yogur torta de la Delecta una gran Yogur torta de la
hoja 640 g
13,89zł/kg

precio: 8,89 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-09-30
Delecta un gran pastel de hoja de Delecta un gran pastel de hoja de
levadura 600. g
15,57zł/kg

precio: 9,34 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-08-30
Delecta gran hoja de pan de Delecta gran hoja de pan de
jengibre 680 g
13,22zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-30
Delecta magdalenas rellenas con Delecta magdalenas rellenas con
copos de chocolate 280 g
29,79zł/kg

precio: 8,34 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-02-28
Dr. Oetker Dr. Oetker colorante Dr. Oetker Dr. Oetker colorante
rojo 10 g
582,00zł/kg

precio: 5,82 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-05-30
Dr. Oetker Dr. Oetker colorante Dr. Oetker Dr. Oetker colorante
verde 10 g
582,00zł/kg

precio: 5,82 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-07-30
Delecta Kujawianka sustituto del Delecta Kujawianka sustituto del
café 500 g
12,76zł/kg

precio: 6,38 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-30
Delecta Karpatka Crema Delecta Delecta Karpatka Crema Delecta
Original 250 g
19,56zł/kg

precio: 4,89 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-05-30
Delecta bola de nieve en polvo Delecta bola de nieve en polvo
postre original, 51 g
41,96zł/kg

precio: 2,14 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-06-30
PRECIO REDUCIDO -25%
Delecta Kujawianka café de Delecta Kujawianka café de
achicoria 200 g
14,95zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-11-30
Delecta gran pudín y cremosa Delecta gran pudín y cremosa
64 g
29,06zł/kg

precio: 1,86 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-11-30
Delecta Delecta ácido cítrico Delecta Delecta ácido cítrico
20 g
58,50zł/kg

precio: 1,17 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2029-05-30
PRECIO REDUCIDO -25%
Delecta Delecta 2-1 Gelling Delecta Delecta 2-1 Gelling
azúcar 500 g 500 g
10,78zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2026-10-30
Delecta Polvo de hornear Delecta Delecta Polvo de hornear Delecta
30 g
50,67zł/kg

precio: 1,52 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2027-03-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5